İçeriğe Yönlendir

Akşam Akşam Tamponu Cizdik

Lütfi KOÇ
Çözüme git Cem Işık tarafından,

Recommended Posts

Lütfi KOÇ

arkadaşlar aksam aksam aracımın tamponunu sürttüm cok kötü moralim bozuldu bunu nasıl yaptırabilirim pasta cila ile olurmu yoksa komple boyanmasımı lazım anlayan birileri söylerse lütfen.

RoVzKey.jpg

YrMd3NW.jpg

B59tUy4.jpg

jnQ7t1d.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Çizik net belli değil. Size mi boya bulaşmış yoksa sizin boyamı kalkmış anlaşılmıyor net olarak.. Eğer size boya bulaşmış ise pasta ile deneyin.. Ama beyaz olan yer sizin astar ise boya gerek.. Rötuşta olabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok can sıkacak birşey değil. Boyanacak düzelecek. Plastik aksam zaten. Benim aracımın sağ tarafını komple çizdiler pasta cila işe yaramadı. Bunda hiç yaramaz.Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sıkmayın canınızı. Çokta göze görünün bir yer değil gibi, pasta denenebilir, olmadı rütuş olabilir.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Pasta işe yaramaz dolgu gerekir biraz oraya. 

Aynı kod ile birazcık boya alırsanız kendiniz bile pamukla rötüş yapabilirsiniz.

Tamponun o bölümünde belli olmaz bile. 

Yorum bağlantısı
Lütfi KOÇ

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınıza göre rütuş gerekcek masrafı ne kadar tutar bilen varmı acaba?

Çizik net belli değil. Size mi boya bulaşmış yoksa sizin boyamı kalkmış anlaşılmıyor net olarak.. Eğer size boya bulaşmış ise pasta ile deneyin.. Ama beyaz olan yer sizin astar ise boya gerek.. Rötuşta olabilir.

hayır bana boya bulasmadı yani aslında baska bi aracla veya boya olan biryerle değil kaldırımla sürtüştük biz.

Yorum bağlantısı
Lütfi KOÇ

Pastalık bir durum yok..Doğrudan rötuş gerekli.. Geçmiş olsun.

teşekkürler peki ne kadar masraf cıkartır bu rütuş olayı

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Cem Işık

Sanayide 10 liralık boya yaptırıp kendiniz de yapabilirsiniz bu işi, sıkmayın canınızı.Elimden gelmez derseniz yine sanayide 20-30 liraya hallederler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lütfi KOÇ

Sanayide 10 liralık boya yaptırıp kendiniz de yapabilirsiniz bu işi, sıkmayın canınızı.Elimden gelmez derseniz yine sanayide 20-30 liraya hallederler.

cok cok teşekkür ederim valla içimi açtın bu cevabınla bende aksamdan beri kendimi yiyorum komple boya felan diye :)

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Arabadır olur böyle şeyler Allah daha büyüklerinden saklasın. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bu kadarı ciziği dert etmeyin sonuçta tampon :D basit iş halledilir 1 ay önce boyattığım tamponun alt tarafları hep çizik dolu umursamıyorum :D :D rötüşle sıkıntısız biçimde halledilir  :D türk gözünde tampon sarf malzeme olarak görünmeye başladı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bence o sürttüğünüz yerin boyası beyazolan. Eğer öyleyse çok ince bir pastayla çıkar. Zaten böyle titizlikleriniz varsa 10 liraya bir cilalı pasta alın arabada bulunsun. :)

Bende takıntılıyım çeşit çeşit pastam var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

kardeşim aracın boya kodu bagajda veya kapı içlerinde yazıyordur kodun resmini çekiyorsun sanayiye gidip boyacıdan 5 TL lik boya yaptırıyorsun sonra kırtasiyeden 1 TL ye ince uçlu suluboya fırçası alıyorsun sonra almış olduğun boyayı çakalayıp itinalı bir şekilde rötuş yapıyorsun hiçbirşey kalmıyor böyle şeylere canını sıkmaya değmez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lütfi KOÇ

tüm cevaplar için sagolun arkadaslar aracım konusunda biraz titizim de gözüm gibi bakıyorum ona :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...