İçeriğe Yönlendir

Twitter Hesabı Hk. Yardım

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Arkadaşlar bu twitter hesabimda benden habersiz şekilde twitter atılıyor surekli.Dün akşam sifremi de değiştirdim ama bugün yine aynı şey oluyor ne yapacağımı sapittim biri yardımcı olabilir mi bu konuda acilen bana

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Abi öncelikle takipçi artırma sitelerine kayıt yaptırdınız mı ? Eğer yaptırdıysanız eklentilerden uygulamaları iptal etmelisiniz...Onlar sizin adınıza reklam twitleri atar

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayır kesinlikle öyle bir durum yok bir tane salak var zaten sürekli birşeyler paylaşıyor benim adıma gibi duruyor deli oldum dünden beri

Ben bilmeden öyle bir durum olmuş olabilir mi bilemiyorum yada tam olarak bana biri neyi nasıl yapacağımı tarif etsin.Uzun süredir de görmüyordum zaten dün arkadsim uyardı beni sürekli salak saçma paylaşım geliyor senden diye :)

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Hayır kesinlikle öyle bir durum yok bir tane salak var zaten sürekli birşeyler paylaşıyor benim adıma gibi duruyor deli oldum dünden beri

Ben bilmeden öyle bir durum olmuş olabilir mi bilemiyorum yada tam olarak bana biri neyi nasıl yapacağımı tarif etsin.Uzun süredir de görmüyordum zaten dün arkadsim uyardı beni sürekli salak saçma paylaşım geliyor senden diye :)

Peki abi senin gördüğün takip ettiğin kişilerden gelen twit olmasın ? Bence ilk olarak senin izin verdiğin uygulamaları görmemiz lazım...O kısmı bi iptal edelim :) Kafamız rahat olsun :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayır direk ben paylaşıyorum gibi görünüyor.Resimde belli mesela bunları normalde ben paylaşmadim ama öyle görünüyor

1c5f77b5c3210d046438c0243a05673a.jpg

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

sağ üst köşe de ki profil fotona tıkla abi açılan sayfa da sol kısımda menüler liste halindedir...Orada ki listenin sonun da uygulamalar yazıyor ona tıkla abi.orada yazan uygulamarını söyler misin bana :) ona göre yardımcı olalım

Yorum bağlantısı
Akan Belen

sağ üst köşe de ki profil fotona tıkla abi açılan sayfa da sol kısımda menüler liste halindedir...Orada ki listenin sonun da uygulamalar yazıyor ona tıkla abi.orada yazan uygulamarını söyler misin bana :) ona göre yardımcı olalım

Burada uygulamalar kısmı yok ama bakiyorum sağa sola ama göremedim uygulamar falan hiç

d17a585598354ae135cbf26e9a1e71d6.jpg

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Abi sitesinde bu şekilde iptal edebilirsin...Ama mobil uygulamadan giriyorsun.Bende şimdi mobilden açtım uygulama kaldırma maalesef yok...Telefonun tarayıcısından girebilir misin abi.Orda mobil site açılacak uygulama kullanmadan yapalım

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
(düzenlendi)

Abi hem mobil uygulama ya baktım hemde mobil tarayıdan baktım yok ama şu tiki aktif ederseniz genel site ye giriş yapabiliyoruz

29x89sn.png

Bundan sonra bilgisayardan girdiğiniz gibi görüntelenecek sayfa ve başta dediğim gibi yaparak uygulamarı deaktif edebilriz :)

tarihinde Osman YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
(düzenlendi)

Sırasıyla

2psg6th.png

2yypm6o.png

Bu kısma erişim yapıyoruz abi :)

Aksi halde ne mobil tarayıcıdan ne de mobil uygulamadan Twitter uygulamarının erişimini kaldıramıyoruz...Normalde önce ki versiyonda yapabiliyorduk ama kaldırmışlar

tarihinde Osman YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi hem mobil uygulama ya baktım hemde mobil tarayıdan baktım yok ama şu tiki aktif ederseniz genel site ye giriş yapabiliyoruz

29x89sn.png

Bundan sonra bilgisayardan girdiğiniz gibi görüntelenecek sayfa ve başta dediğim gibi yaparak uygulamarı deaktif edebilriz :)

Ozel den yazdım sana Osman
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...