İçeriğe Yönlendir

Araç Alacağım Yardımcı Olursaniz Sevinirim.

Serkan Kara

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Fordun dayanıklığına diyecek söz yok,sağlam araba.Rampada benzinli focus 2 ler bile üzmez.Scorpio alın rampada 180 bile yaparsınız dicem ama herkesin bineceği bir arabada değil(kimse sorunlarla uğraşmak istemez).Ayrıca temizini bulmak imkansızın ötesinde mucize.Uzun yok tecrübesi hiçbir araç ilede kıyaslanmaz yüksek model lüx araçların tamponuna bile yanaşırsınız :D araç önden çirkin göründüğü için geçmek istediğiniz aracın şöförü geçilmeye takıntısı varsa aynada sizi gördüğünde birşeye benzetemez taki ford amplemini görenekadar.Fordun efsane araçlarından birisi ama kaderi kötü imiş napalım.Kalabalık bir aile değilseniz focusun temiz hp modelini alın sizi ne yolda nede rampada üzmez.Yüksek tork gücüne sahip araçlar dışında rampada deviri düşürdüğünüzde hiçbiri tekrardan rampayı çıktığınız hızı yakalamaz(scorpio ile rampada dursanız bile yüksek sürate tekrar çıkarsınız  hemde rampaya ilk giriş hızınıza.Ne övdüm ama beyaz balinamı :D şimdi birtarafından yine bir arıza verecek :D

Yorum bağlantısı
Serkan Kara

Sayın Arkadaşlar arayışımı sonlandırmış bulunmaktayım. :) 98 Broadway'imi 12.500 lt ye sattım ve bu gün 34 bin tl ye babamla bir focus 2.5 aldık 1.6 Tdci 110 hp acaip bir rengi olan mavi gibi bir renk ruhsatta gri geçiyor. Aracımız 140 binde expertizden motor %80 aldı sağ ve sol olmak üzere arabada 3 parça boya var TREND modeli malesef ve sedan yakında fotografları da yüklemeyi deniycem. Araç çok hoşuma gitti ve çekişi olsun yol tutuşu olsun beni çok tatmin etti inşallah kazasız belasız binmeyi nasip eder Allah(c.c) araç seçimim hakkında yorum yapan abilerime teşekkür ediyorum. Son olarak bu hız sabitleştiriciyi dreksiyon değişimi ile halleden arkadaşlar gördüm eğer uygunsa bende deniycem Trend modelinde oluyor mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Sayın Arkadaşlar arayışımı sonlandırmış bulunmaktayım. :) 98 Broadway'imi 12.500 lt ye sattım ve bu gün 34 bin tl ye babamla bir focus 2.5 aldık 1.6 Tdci 110 hp acaip bir rengi olan mavi gibi bir renk ruhsatta gri geçiyor. Aracımız 140 binde expertizden motor %80 aldı sağ ve sol olmak üzere arabada 3 parça boya var TREND modeli malesef ve sedan yakında fotografları da yüklemeyi deniycem. Araç çok hoşuma gitti ve çekişi olsun yol tutuşu olsun beni çok tatmin etti inşallah kazasız belasız binmeyi nasip eder Allah(c.c) araç seçimim hakkında yorum yapan abilerime teşekkür ediyorum. Son olarak bu hız sabitleştiriciyi dreksiyon değişimi ile halleden arkadaşlar gördüm eğer uygunsa bende deniycem Trend modelinde oluyor mu acaba ?

Aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Broadwayden sonra hem güç, hem konfor hem de yol tutuş aracından çok farklı gelecek bu araç. Aracı keşfedeceğiniz ve marjinal mutluluğunuzun en yüksek olacağı dönemlerde bu ilk dönemlerde önerim araca herhangi bir aksesuar ekletmeyin. Aracı tanıyın, huyunu suyunu öğrenin, zorunlu eksiklikleri varsa giderin. Tüm hevesleri aynı anda yaşayıp, araçtan çabuk usanmayın. Sonrasında araç için heyeacanın azaldığı dönemlerde yavaş yavaş başlarsınız opsiyonları eklemeye.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serkan Kara

Aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Broadwayden sonra hem güç, hem konfor hem de yol tutuş aracından çok farklı gelecek bu araç. Aracı keşfedeceğiniz ve marjinal mutluluğunuzun en yüksek olacağı dönemlerde bu ilk dönemlerde önerim araca herhangi bir aksesuar ekletmeyin. Aracı tanıyın, huyunu suyunu öğrenin, zorunlu eksiklikleri varsa giderin. Tüm hevesleri aynı anda yaşayıp, araçtan çabuk usanmayın. Sonrasında araç için heyeacanın azaldığı dönemlerde yavaş yavaş başlarsınız opsiyonları eklemeye.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim :) inşallah hayrini görürüz.bcdfc4e36565605a58dba7655ae3d4fb.jpg aracimiz budur.

Buda arka tarafı guzel cekemedim aceleyle :)7f83234e865955ccabc00a9abec6cd96.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Maşallah, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kardeşim bu tonik mavi galiba, benim arabanın rengine benziyor. Hayırlı olsun çok güzel görünüyor. Evren Bey'in dediği gibi modifiye konusunda acele etme, önce arabayı bir tanı. Artık Erciyes'e çıkmak bile senin için bir zevk olacak ama dikkat et, altındaki araba ne kadar güçlü olursa olsun riskli sollamalar yapma, ayrıca yokuş yukarı radara girme. Bir de son ricam merceksiz olacaksa lütfen xenon taktırma. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Kara

Kardeşim bu tonik mavi galiba, benim arabanın rengine benziyor. Hayırlı olsun çok güzel görünüyor. Evren Bey'in dediği gibi modifiye konusunda acele etme, önce arabayı bir tanı. Artık Erciyes'e çıkmak bile senin için bir zevk olacak ama dikkat et, altındaki araba ne kadar güçlü olursa olsun riskli sollamalar yapma, ayrıca yokuş yukarı radara girme. Bir de son ricam merceksiz olacaksa lütfen xenon taktırma.

Teşekkür ederim Abicim aracın rengini bende çözemedim :) ruhsatta gri olarak geçiyor ancak renk mavinin bir tonu ama tam ismini bilemiyorum bilen varsa soylerse memnun olurum. Xenon konusunda da dediğiniz gibi merceksiz taktırmayı düşünmüyorum eski Broadwayimizde de bu merceksiz xenonlardan muzdariptim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...