İçeriğe Yönlendir

Dizel Dsg Leon Mu ,honda Civic Lpg F1 Mi?

Uğur Köker

Recommended Posts

Cengiz Sazak

10 Ay oldu 2007 Honda Civic Premium kullanıyorum. Beni en çok Sessizliği ve düşük devirlerde yaptığı hızı şaşırttı. 2011 Focus 1.6 Comfort 100 Beygir düz vites ile  3200 devir de 120 Km/h hız yaparken 

2007 Honda Civic 1.6 Otomatik 125 Beygir ise  2200 devirde 120 Km/h hıza ulaşıyorsunuz ve Vites geçişleri çok iyi

Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Başım ağrimasin,konfor ve genişlik arıyorum, zirt pirt arıza vermesin diyorsan bir Honda civic Elegance kullanıcısı olarak kesinlikle tereddütsüz Honda diyorum. Pişman olmayacak ve bakışları üzerine çekeceksin emin ol ;) Fd6 kasa candır, gerisi heyecandır ;)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Sorunsuzluk, yakışıklılık, hızlı piyasa, genişlik ve sürüş konforu deyince civic :)

Örnek ilan : 198767756      198772539

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

arkadaşlar muhtemelen tercihim honda olacak,internetteki gerek şikayet siteleri gerek bazı forumlarda dsg ile ilgili o kadar olumsuz paylaşımlara denk geldim ki tedirgin olmadım desem yalan olur;içlerinde çok üzücü olaylar da yaşayanlar olmuş;adamcağız 2.el dizel dsg almış ekspetiz yaptırmış servise götürmüş hiç sorun yok şanzıman sağlam denmiş 2gün sonra şanzıman arıza yapmış,birisi sabah otoparkta kalmış işe gidememiş...benzer onlarca sorun  :(

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

DSG kullanan kişilerin yaptığı hatalardan genelde şanzuman arızası oluştuğunu okudum. örneğin geri çıkarken araç tam durmadan D'ye alıp ileri hareket etme durumları . bu şekilde kullanılan dsgler hep sorun yaratmış kuru kavrama olduğundan fakat vw şuanda ıslak kavrama kullanıyormuş ve sorunları baya düzeltmiş

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Samsung s5 ile iphone 3 karşılaştırması gibi olmuş. atmosferik motor, klasik otomatik araç ile aşırı beslemeli çift kavramalı şanzımanlı aracın karşılaştırılması bile abes olmalıyken japonsever insanımız sayesinde fiyat açısından birbiriyle yarışır olmuş. Civic iyi arabadır, bahsi geçen kasa tüm sedanlar içinde en beğendiğim modeldir. Ama 30 yıllık teknolojiye o para bence günah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...