İçeriğe Yönlendir

2500-3000 Tl Arası Tv Önerileri

Metin Arslann

Recommended Posts

Metin Arslann

arkadaşlar,2500-3000 tl arasında  TV almayı düşünüyorum.Marka,model önerilerinize ihtiyacım var,herkese teşekkür ederim şimdiden

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bizim mevcut tv.yi  oğlum Deniz kırınca bende Samsung aldım. Tam olarak modelini akşam yazarım ama gerçekten çok çok güzel bir televizyon. Sanırım Fiyatı da 2,300 lira civarında.

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

LG 49UB850 tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Arslann

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.markanın yanısıra tam olarak model  lazım.4K mı 3d mi konusunda kararsız kaldım.Tam olarak bu konuda bilgisi olan arkadaşın yardımına ihtiyacım var. Saygılar

Yorum bağlantısı
Metin Arslann

Seg

barış bey sizinle fikirlerimiz hernedense hiç uyuşmuyor.:)))

Yorum bağlantısı
Misafir

barış bey sizinle fikirlerimiz hernedense hiç uyuşmuyor. :)))

Bana taş atmış orada sizinle ilgisi yok :) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.markanın yanısıra tam olarak model  lazım.4K mı 3d mi konusunda kararsız kaldım.Tam olarak bu konuda bilgisi olan arkadaşın yardımına ihtiyacım var. Saygılar

Bence bir TV o kadar para etmez, 3D için gelecekte retina yada katarak ameliyatı planınız varsa belki, 3D gözünüzün odaklayamaması ile size sanal bir boyut verir buda gözünüzü yorar, 4K yayın bulduğunuz vakit TV'niz zaten eskimiş olacak.

Ne önerebiliriz:

Kalın bir TV tercih ediniz TV'nin kolay soğuması için içinde boşluklar olması ömrünü uzatacaktır.

İnce olması için Edge Led denilen displaylar çok ısı üretir ve ışık fizik teorilerine göre kesinlikle homojen değildir çümkü ünceliği sağlamak için ledler TV nin 2 yanından doğru bir prizma ile merkeze yönelik dağılır ki bu zaman içerisinde azalır.

Direct Led çok daha iyi olur biraz kalındır ama ışık optik değil mekanik yerleşim ile dağılacağından dolayı en iyi görüntü bu tip display teknolojisinde bulunur ve fiyatı daha ucuzdur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

En güzeli tüplü tv.. Hem ihtiyaç olursa tüpünü de kullanabiliriz. Bizim evde hala 2 tane var :D:p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metin Arslann

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Erhan güler kardeşimin tavsiyesini bana bir başka arkadaşım da tavsiye etti ama neyazık ki hepsi burada dan yapmış olduğum bu alışveriş hüsranla sonuçlandı ekran çatlak geldi iade ettim ama neyazıkki aynı ürün stokta yok.Başka bir ürün almalıymışım öyle diyorlar ilk etapta benim sorunum değil aynı ürünü aynı şartlarda almak istiyorum dedim.Bunun için bir dosya oluşturuldu prosedürü bilmiyorum acaba bu konu da ısrarcı olmalımıyım sizce yoksa kader diyip başka bir alışveriş mi yapmalıyım.İnceleme neticesinde karara bağlanacak olan bu durum için b planı oluşturmak istiyorum bunun için yeni bir öneri bekliyorum azami 1200 tl için öneri alabilir miyim.SAYGILAR.

Yorum bağlantısı
Metin Arslann

Seg

KEŞKE SİZİ DAHA ÖNCEDEN DİNLESEYDİM BARIŞ BEY :)))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...