İçeriğe Yönlendir

4X4 Uzaktan Kumandalı 1:14 Drift Araba

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Neden devlet sırrı gibi saklayayım istendiğinde bilgisayar başındaysam linki özel mesaj attım.

Forum kuralları e-ticaret sitelerinin linklerinin eklenmesini istemiyor.

Bugün AVM lerdeki çocuk oyuncakları satan büyük firmaları gezdim bu arabanın dengi  bir arabaya rastlamadım. Hepsi normal uzaktan kumandalı araba.

4 çeker bulamadım.

viaport Kipada var 99.99 tl geçen niyetlendim alayım diye. cesaret edemedim hayal kırıklığına uğramaktan korktum deneme şansı vermediler. daha önce bir kaç hüsranla sonuçlanan alım gerçekleştirmiştim. 4 çeker olmasına rağmen istediğim performansı alamadığım için denetecek bir yer bulursam almayı düşünüyorum. ayrıca kumandanın da direksiyon şeklinde olmasına dikkat etmek gerekiyor. tuşlar ile gerekli kilit verilemiyor sipin atmaya başlıyor hemen. 

Sonuçta 40 lira.. Alınır tabi neden alınmasın ki..

40 tl sorun değil alınırda 2 çeker gibi kullanacaksam ne gerek var.

kullanım tecrübeleri olan varsa diye yazmıştım fiyattan dolayı değil

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Az çok bu hobi ile ilginenen biri olarak diye bilirim ki videoda ki aracın ikinci eli bile 200 TL üzeridir. Ortalama fiyatı 300-400 TL'den başlar. O şekilde bir araç istiyorsanız esc li olmalı. 40 liraya alacağınız araç Hakan abinin dediği gibi oyuncaktır. Fazla ömürlü değildir.

Detaylı bilgi için aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz.

http://modelarabadelisi.blogspot.com.tr/2012/11/hangi-kumandal-arabay-almal-oyuncak.html

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Neden devlet sırrı gibi saklayayım istendiğinde bilgisayar başındaysam linki özel mesaj attım.

Forum kuralları e-ticaret sitelerinin linklerinin eklenmesini istemiyor.

Bugün AVM lerdeki çocuk oyuncakları satan büyük firmaları gezdim bu arabanın dengi bir arabaya rastlamadım. Hepsi normal uzaktan kumandalı araba.

4 çeker bulamadım.

Erdoğan bey E ticaret sitesi adı vermek yasak değil kişisel E ticaret veya site reklamını yapmak yasak.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bunlarda güzel

evet güzel lakin havada gezinenler daha iyiymiş videodaki fişnnn diye geçti be hihihi ;)

Yok Okan abi pillisi de yapıyor. Ama 6 saat şarj ediyorsun 15 dakika oynuyorsun :))

vay be hihi  süre azmış ya içinde ukte olur be :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Kurtaran Kurt

Hayirli olsun ))) bende bir farkli modelini aldim. Bugun rodaj islemleri var. insallah cuma gunu surecegiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hayirli olsun ))) bende bir farkli modelini aldim. Bugun rodaj islemleri var. insallah cuma gunu surecegiz.

HPI motorlarının stok karburator ayarı çok zengin.  Rodaj sırasında egzoz yağ dolup motoru stop ettiriyor. hafifte olsa fakirleştirmeyi ve 4 tekeri yerden kesmeyi ihmal etmeyin :good1:

2006den beri uğraştığım hobiye geçenlerde yeniden başladım. Çok keyiflidir. Oyuncakla olacak şey değil kesinlikle merak varsa baz model dahi olsa model araç alınmalı.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/268794-ailenin-yeni-ufak-üyesi/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...