İçeriğe Yönlendir

Silecek Sorunu

Erdal Esmer
Çözüme git Erdal Esmer tarafından,

Recommended Posts

Erdal Esmer

Merhabalar ; dün çatlamadan dolayı ön camı değiştirdim, camcıdan çıkarken silecekkeri denemek aklıma gelmedi, bugün silecekler devre dışı sağ kolun hiç bi fonksiyonunu yerine getirmiyor su dahi atmıyor. Daha önce böyle bi durumla karşılaşan yahut bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.Bugün pazar tükkan kapalı olduğundan camcıya götüremiyorum...Kazasız sorunsuz neşeli günlerler herkese.

Model :1999 Ford Ka 1.3

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun. Bende değiştireceğim cami ama böyle sorunları okudukça bırak ufak bi çatlak daha az kafa ağrıtır diyorum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eğer yakınlarınızda cam dolgusu yapabilen varsa tavsiye ederim camı çizdirmekten iyidir bende de önce küçük bir çatlak ile başlayan sonra çatların uçlarından başlayan kırılma 40-50 cm oldu. Ve ön taraftaydı ve baya rahatsız ediciydi. Usta kuvvetli bir yapıştırıcı ile dolgu yaparak çatlakları kapattı ve dikkatli bakarsanız belli oluyor yoksa farkedilmiyor.

Yorum bağlantısı
Osman Özdemir2

Eğer yakınlarınızda cam dolgusu yapabilen varsa tavsiye ederim camı çizdirmekten iyidir bende de önce küçük bir çatlak ile başlayan sonra çatların uçlarından başlayan kırılma 40-50 cm oldu. Ve ön taraftaydı ve baya rahatsız ediciydi. Usta kuvvetli bir yapıştırıcı ile dolgu yaparak çatlakları kapattı ve dikkatli bakarsanız belli oluyor yoksa farkedilmiyor.

kaç paraya mal oluyor bu işlem?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Silecek kolu ile su tamamen ayrıdır. Memelere giden su hortumu muhtemelen çıkmış. Kolu ise muhtemelen iyi sıkmadılar. Diğer kol çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Biraz tuzlu oldu çünkü yaşadığım ülkede arabamın parça problemi olduğu için ve ayrıca yolda sürekli gözüme takıldığı için yaptırdım aşağı yukarı 100 liraya geldi.

Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal

Geçmiş olsun.

Silecek kolu ile su tamamen ayrıdır. Memelere giden su hortumu muhtemelen çıkmış. Kolu ise muhtemelen iyi sıkmadılar. Diğer kol çalışıyor mu?

Sani bey o su hortumunun yeri basit midir?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani bey o su hortumunun yeri basit midir?

KAputu kaldırdığınızda memeyi göreceksiniz zaten. Diğer memeden feyz alabilirsniz.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Erdal Esmer

teşekkür ederim herkese , telefonomda sıkıntılar olduğu için bakamadım, affedin :/. sorun çok alakasızmış! sinyal ampulum patlamıştı çok bilen bi arkadaş sigortayı bızıklamış silceklerin yerini değiştirmiş. aklımıza geldide hallettik çok şükür. tekrardan teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal

KAputu kaldırdığınızda memeyi göreceksiniz zaten. Diğer memeden feyz alabilirsniz.

Araçta Lpg de oldugu için kaput biraz kalabalık. Açtım ama göremedim malesef memeleri

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...