İçeriğe Yönlendir

Excel Öğrenmek Istiyorum

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhabalar,iş hayatında çok gerekli olan excel programını zorunlu olarak öğreniyorum fakat tam bir kaynak bulamadım,bunun için ne önerirsiniz ,eğitim cd leri mi yoksa kitap mı satın almalıyım?

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bence kitaplar daha faydalı, eğitim cd lerinde daha aktif bir öğretim şekli olsa da kitap gibi istediğiniz bölümü direk açmak için videoyu ileri geri sar gibi işlemler kullanışlılığı azaltıyor sanki :/

Öğrenmeye başlayınca excel i bir kat daha seveceksiniz, formüllerin birbiriyle birleşimleri sonucu ucu bucağı olmayan işlemler yapabiliyorsunuz, askerde de çok işe yarıyor ayrıca :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Bence kitaplar daha faydalı, eğitim cd lerinde daha aktif bir öğretim şekli olsa da kitap gibi istediğiniz bölümü direk açmak için videoyu ileri geri sar gibi işlemler kullanışlılığı azaltıyor sanki :/

Öğrenmeye başlayınca excel i bir kat daha seveceksiniz, formüllerin birbiriyle birleşimleri sonucu ucu bucağı olmayan işlemler yapabiliyorsunuz, askerde de çok işe yarıyor ayrıca :D

Abi askerdeyken zaten ufaktan başlamıştım öğrenmeye :) ama şimdi daha çok lazım olmaya başladı

Burdan indirip ögrenebilirsin iyi dersler  ;)

http://www.demirkandemir.com/dersnotlari/msexcel.pdf

Teşekkür ederim başlayayım ufaktan:)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Excel kadar sevdiğim bir program yok bilgisayarımda.

Belki ben ancak ve ancak dörtte birini kullanabiliyorum ama bu bile benim bir çok işimi görmeye yetiyor.

Üniversitede kodlama yoluyla basit hesap makinesi bile yapmışlığımız var excelde ama unuttuk hep.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...