İçeriğe Yönlendir

Düzenli Spor Ve Beslenmenin Sonucu

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Çok başarılı ve azimli.Tebrikler.Yeni vücudunuz hayırlı olsun :D

Ben de bu aralar başladım fakat merak ettiğim beslenme ve spor konusunda ne ölçüde yardım aldınız.

Teşekkür ederim :)

Gittiğim spor salonundaki hocam benim için özel beslenme programı hazırladı ama bir yandanda sohbetlerimizde işin mantığını vücudun bu işi nasıl yaptığını hangi besinlerin nelere sebep olduğu vs.anlattı tabi bunlar bir günde olmadı sürekli gittiğim için herseferinde yeni birşey daha öğrendim ve işi çözmemi sağladı bende ciddi kaynaklarda inanılmaz derecede araştırdım ve okudum artık dümeni ben ele aldım nacizane neyin ne olduğunu vücudumun yediklerime nasıl reaksiyon göstereceğini hangi besinler iyidir hangileri zararlıdır gibi şeyleri artık çok iyi biliyorum ve konuya hakimin zamanla sizde zaten olayı çözersiniz merak etmeyin

doğuş bey azminize hayran kaldım..

ben 12 yıldız düzenli futbol oynuyorum.askere 2005 yılında giderken 64 kilodaydım. sene 2015 yine 65...Allah herkese sağlıklı omur versin .Amin

Teşekkür ederim Serkan Bey,

Sizin hayatınızda herzaman spor var ne güzel istikrarınız harika.Amin diyelim 

2008-9 Arası 103 kg'ye kadar çıkmıştım , kalp bölgesinde sola dönerek yattığımda ağrımalar ve nesef alamama gibi problemlerim vardı . Akapunktur tedavisi gördüm o dönem 8 ay gibi bir süre 30 kg verdim . Ne kadar rahatladım tarif bile edemem , insan bacak bacak üstüne atınca mutlu olurmu ? oluyormuş öğrendim . 2 sene korudum kilomu . Sonra düğün evlilik , hanım yemeği , kaynana böreği derken . 110 kg oldum gene :)

Demekki tekrar başlamanı zamanı gelmiş  :)  Daha önceki başarınızı tekrarlayabilirsiniz

Teşekkür ederim :)

Gittiğim spor salonundaki hocam benim için özel beslenme programı hazırladı ama bir yandanda sohbetlerimizde işin mantığını vücudun bu işi nasıl yaptığını hangi besinlerin nelere sebep olduğu vs.anlattı tabi bunlar bir günde olmadı sürekli gittiğim için herseferinde yeni birşey daha öğrendim ve işi çözmemi sağladı bende ciddi kaynaklarda inanılmaz derecede araştırdım ve okudum artık dümeni ben ele aldım nacizane neyin ne olduğunu vücudumun yediklerime nasıl reaksiyon göstereceğini hangi besinler iyidir hangileri zararlıdır gibi şeyleri artık çok iyi biliyorum ve konuya hakimin zamanla sizde zaten olayı çözersiniz merak etmeyin

Teşekkür ederim Serkan Bey,

Sizin hayatınızda herzaman spor var ne güzel istikrarınız harika.Amin diyelim 

Demekki tekrar başlamanı zamanı gelmiş  :)  Daha önceki başarınızı tekrarlayabilirsiniz

Ambalaja girmiş, son kullanma tarihi olan her türlü fabrikasyon gıdayı kendinize yasaklayın. Bir de pastane ürünlerini bırakın. Balık gibi, fındık fıstık gibi, süt-yoğurt gibi, kendinden doğal yağlı yiyeceklere ağırlık verin. Eti arttırın, sebzeyi azaltın. Kilo kaybı kendiliğinden geliyor. 

Çok haklısınız biraz katı kuralları koymak lazım..kızartma, beyaz undan yapılan hertürlü gıda (şekerden farkı yoktur), asitli içecekler (ama hertürlüsü) özellikle ŞEKER. diyeceksiniz ki geriye ne kaldı e yapacak birşey yok seçiminizi yapacaksınız :)

Doğru bildiğimiz bir yanlış var yağsız yersem kilo veririm olayı.Aslında en tehlikeli olan şeker ve yağlanmayı sağlayanda şeker.Aksine kaliteli yağ yiyebilir insanlar ama işte adı çıkmış bi kere yağsız yiyip şeker olayına dikkat etmiyorlar ihtiyacımız olan günde 1 kesme şeker kadarı gerisi yağ olarak depolanıyor ve aslında zehir olarak vücutta kalıyor.Son olarak alışkanlık haline getirilmesi gereken günde en az 2 litre su olmazsa olmaz.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Pınar 2

Kolay değil gerçekten irade azim ve istikrar isteyen bir durum. Helal olsun.  :bravo:

Yorum bağlantısı

Kolay değil gerçekten irade azim ve istikrar isteyen bir durum. Helal olsun.  :bravo:

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...