İçeriğe Yönlendir

Bu Araçlar Nasıl?

Selçuk Baysal

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

İkinci elde bu sınıfta bir araca bu fiyatları ben makul göremiyorum. Tercihlere saygım sonsuz, hayırlısı olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kötü araç değil ama yarıotomatik oluşu vites geçişlerine alışmak gerektiriyor. Çok az yakar seridir. İç malzeme çok kaliteli değildir. Keyf sizin ama o kadar para vereceksem daha kaliteli ama daha düşük model araç tercih ederim 

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
(düzenlendi)

Oncelikle teşekkür ederim. Sıfır opel corsa 1.4 essential otomatik fiyat: 49.750

Sıfır Wv polo 1.2 comfortline dsg 58.500 ( benim sembole 26.500 verdi bayii)

Sıfır Peugeot 1.2 otomatik 50.900

2015 polo 1.2 comfortline var ilçede, 52.500 dedi en son

Bir de bu ilan var işte, bilemedim

tarihinde Selçuk Baysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
(düzenlendi)

benzinli sıfırlar? 2.eldeki hdi? karışıklık mı oldu

Abi sıfırda dizel otomatiklere bütçem yeterli değil, mecburen benzililere yöneldim, sence hangisini tercih etmeliyim? tarihinde Selçuk Baysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zevk ve tabiki bütçe meselesi.. ben tsi cıyım aşırı besleme olacak ise..

Yorum bağlantısı
Servet Özdemir

Ölçüt müdür bilmem ama daha önce peugeot 206 otomatik aracım vardı sanayiden çıkamıyordum. Puglar çok hassas araçlar bide içeriye çok ses alıyor ben uzak dururum peugeottan.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi sıfırda dizel otomatiklere bütçem yeterli değil, mecburen benzililere yöneldim, sence hangisini tercih etmeliyim?

Selçuk bey 650 mesajda arabanızın konusunu göremedim. Açtığınız tüm konular maalesef araç danışma olmuş. Bende bu sebeple tümünü birleştirdim. Tek bir konu altından lütfen tüm merak ettiğiniz araçları sorunuz.

Pug'lar güzeldir, az da yakar ama otomatiklerini bilemedim. Otomatik alacak olsam denerdim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
(düzenlendi)

Selçuk bey 650 mesajda arabanızın konusunu göremedim. Açtığınız tüm konular maalesef araç danışma olmuş. Bende bu sebeple tümünü birleştirdim. Tek bir konu altından lütfen tüm merak ettiğiniz araçları sorunuz.

Pug'lar güzeldir, az da yakar ama otomatiklerini bilemedim. Otomatik alacak olsam denerdim açıkçası.

Sani bey öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Foruma 2010 veya 2009 olması lazım kırmızı focusum ile kayıt olmuştum, onun konusu vardı silindiyse bilemiyorum.5 sene kullandıktan sonra sattım, bir yıldır da modifiyeli sembol sahibiyim, ne yalan söyleyeyim, aldığımdan beri içime sinmedi, konusunu da açmadım, sürekli bir arayış içindeyim, o yüzden sürekli araç danışma bölümündeyim :) tarihinde Selçuk Baysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Sıfır Polo Comfortline 1.2 tsi DSG alarak arayışımı bitirdim, mod arkadaşlar konuyu kilitleyebilirler. Herkese çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...