İçeriğe Yönlendir

13 Cm Compenant Tavsiyesi F/p

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

arkadaşlar 13 cm compenant tavsiyesine ihtiyacım var öyle ahım şahım bir ses beklemiyorum connecttin arka hoparlörlerinin yerine kullanacam anfiye bağlı olacaklar f/p ürünü arıyorum fiyat olarak 100 - 150 arasında birşey arıyorum saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin
(düzenlendi)

Kaç Watt peki ve koaksiyal takabilirsiniz.Benimde connect aracım var ve focal kullanıyorum ancak ondan öncesi alpine tavsiye ederim ürün bu ve temiz ses alabilirsiniz  http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otalpspg-13c2&categoryId=26090&sku=OTALPSPG-13C2&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=Cj0KEQiA37CnBRChp7e-pM2Mzp0BEiQAlSxQCHAKlOAa_plMwIRMSOjgbTaiwG7AHWyzH-ttg8ngegwaAhwk8P8HAQ

tarihinde Koray Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Sizin araç glx olduğu için hoparlörler tavanda ve 13 cm direk oluyor bendeki dlüx olduğu için arkalar 10 cm ve ufak bir işlem ile 13 cm yapacağım ama arkaları boş bu şekilde koaks hoparlörler anfiye bağlı olduğunda sadece tiz vereceklerdir ben bu yüzden mid düşünmüştüm ama şuda var daha önce ne mid takımı kullandım nede dinledim yani sesini de bilmiyorum benim için yeni bir deneyim olacak

Yorum bağlantısı
Şükrü Abay

koaksiyal hoparlörler amfiye bağlayınca neden tiz versinki hocam? Gayett Bass mid tiz dengeli şekilde verir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Arkadaşlar bugün aracın orjinal hoparlörlerini söktüm çıkanlar 10 cm di yerine 13 cm biraz zor olur gibi olur ama çok uğraşmak lazım gerekecek aşagıdaki ürünü farkettim 4x60 rms veren bir anfi ile kullansam sorun yaşarmıyım saygılarımla..

http://www.hepsiburada.com/liste/alpine-spg-10c2-4-10cm-koaksiyal-2-yollu-180w-hoparlor45-watt-rms/productDetails.aspx?productId=otalpspg-10c2&categoryId=26090

Yorum bağlantısı
Emrah ÇILGIN

Bende daha önce transpoter ın göğüs hoparlörleri için 10cm lik mid takımı aramıştım ve sonunda dls k4 mid takımı almıştım hatta hala middleri duruyor elimde bence bi bakın fiyatına uyarsa DLS k4 alabilirsiniz..Ama sanırım sizin bahsettiğiniz hoıparlörün montaj yapılacağı yuvanın arkası açık yani kapı içi gibi kabin görevi görecek bi yer yok böyle durumlarda asıl mid takımı kullanılmaz mid takımları subwooferlar gibi kabinlerde kullanıma uygun üretilmişlerdir coax hoparlörler ise free air kullanıma uygun üretilmişlerdir yani eğer arkası boşsa coax kullanmanız daha iyi olacaktır alpine de gayet iyi olur ancak ben birde mac audio yu eklmeek isterim mac audio nun 10cm lik coax ları var 50rms lik fiyatıda 120lira bende mondeo nun ön kapıları için yine mac audio nun 50rms lik 5x7 coax ını alıcam 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Verdiğiniz cevaplar icin teşekkürler simdilik geçici olarak 10 cm pioneer kolon taktim teypten guc verdim tavan için pandizot arastirmasindayim olursa kaliteli bir takim mid alip anfinin boş kalan kanalina süreceğim herkese iyi forumlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...