İçeriğe Yönlendir

Sanırım Açlıktan Un Yedi.. :) (Bizim Yaramaz)

Şener KIRMIZI

Recommended Posts

Murat Dere

Yazık la çocuğa. Aç bırakmışlar. İnsafsızlaaarr! :hahahoho: Maşallah kerataya. Yaparlar böyle. Bizim büyük oğlan zeytinyağıyla oynamıştı böyle. :crazy:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bende küçükken margarin denilen katı yağları avuçlayıp yermişim.. saklamışlar sonra benden  :(

Maşallah  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

azcıkda su vereydiniz de pişi/yağlı/lokum (artık sizin yörede ne deniyorsa) yapaydı iyiydi:=)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Maşallah yaramaza. Akşam akşam ne güldüm ya [emoji1][emoji1][emoji1]

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

abi sen gine dua et allahtan benim gibi 1 çuval unla 1 çuval şekeri birbirine katmamış :)

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Esasen tehlikelidir. 1/50 m3/gr oranına ulaşabilen hava-karbonhidrat (un tozu) karışımı en ufak kivilcimda (lamba anahtari ampul gibi) yanarak basıncın da varlığıyla infilak eder. Tabi orada o miktarı sağlayabilecek kadar un yok orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Sabah, sabah gülme krizine girdim :)

Maşallah yaramaza. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Helal olsun adamım. Aç kalmaz. [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Maşallah

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Maşallah, demekki çocuğun un eksiği varmış :D bende küçükken çimento,kum,kömür yermişim :D :D

Yorum bağlantısı

:nazar: Maşallah.. Un iyidir..  :) Deterjan, ilaç vs gibi ürünler, ulaşamayacağı yere kaldırılırsa çok daha iyidir..  ;)

Yorum bağlantısı
kazım yenikomşu

Maşallah aç kalmamış kendi işini kendisi görmüş Allah ne verdiyse karnını doyurmuş ne güzel. Bu fotoyu bir kenara koyup seneler sonra gösterin bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

:D Allah bağışlasın çok tatlı duruyor. bizimki de sizinki kadarken misafir çikolatalarını bulup habersiz indirmişti mideye. ağzı yüzü elleri çikolata içindeydi :)

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
(düzenlendi)

Allah bağışlasın Maşallah. Un ile uğraştığını görünce aklıma şu haber geldi :D  :D  :D (Affınıza sığınarak)

576636_372129412837511_550084882.jpg

tarihinde Aydın Sert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah delikanlıya :)  Aç kalmaz bu hayatta helal olsun....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...