İçeriğe Yönlendir

Samsunda Boya Koruma Yaptırabileceğim Yer Tavsiyesi.

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Selamlar. Aracıma boya koruma ve cila işlemi yaptıracağım samsun da tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı. Sonax ve ziebart harici.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Kendiniz ;)

Abi içi olsa çok güzel yaparım da :) Dışına cesaret edemiyorum makinamda yok zaten[emoji1]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi içi olsa çok güzel yaparım da :) Dışına cesaret edemiyorum makinamda yok zaten[emoji1]

Çizik var mı boyada?
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Çizik var mı boyada?

Çizik var abi ayrıca çok fazla pütürlü yüzeyde var kil filanda yapılması lazım. Hiç boya koruma filanda yapılmamış önceden
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kil i ticari mekanlar yeni yeni öğreniyor. Kil önemli bence kili bilmeyen biyere pasta yaptırırsan kili sen al uygula öyle götür pastaya. Yakın olsam yardımcı olurdum ama Samsun'dan anca Giresun'a giderken geçiyorum :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Kil i ticari mekanlar yeni yeni öğreniyor. Kil önemli bence kili bilmeyen biyere pasta yaptırırsan kili sen al uygula öyle götür pastaya. Yakın olsam yardımcı olurdum ama Samsun'dan anca Giresun'a giderken geçiyorum :)

Sağol abi düşünmen yeter . Mecburen sonaxa kalacağız yine. Ama ben sonax ın malzemelerini beğenmiyorum iç mekanda kullandım çok kez memnun kalmadım hiç
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sağol abi düşünmen yeter . Mecburen sonaxa kalacağız yine. Ama ben sonax ın malzemelerini beğenmiyorum iç mekanda kullandım çok kez memnun kalmadım hiç

Bence mekandan ziyade usta tecrübesi önemli bu konuda. 2-3 saatte yapılan çizik giderme pek verimli olmuyor waxi sürünce hare görünmüyor, 3-5 yıkama sonrası hareler ortaya çıkıyor. Marka maeka bile boya sertliği değişiyor bmw vernigi ike Honda'nın bir değil mesela.
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Bence mekandan ziyade usta tecrübesi önemli bu konuda. 2-3 saatte yapılan çizik giderme pek verimli olmuyor waxi sürünce hare görünmüyor, 3-5 yıkama sonrası hareler ortaya çıkıyor. Marka maeka bile boya sertliği değişiyor bmw vernigi ike Honda'nın bir değil mesela.

Abi geçen sene bir abimin araca yaptırdık orduda sonax da. Çok kötü sonuç aldık burada bazı arkadaşlar kendi araçlarına uygulama yapıp fotoğraf atıyorlar onlar bile yanında çok çok iyi kalır. Meguaris ürünleri kullanan bir yer var ama tam karar veremedim
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sen bi bak araştır Meguiars in hangi ürünlerini kullanıyor not al bildiğim kadarıyla konuşuruz yine. Bi kez güzel çizik giderme sonrası kendi waxini yıkama setini kurup devam etmek en güzeli ;)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Sen bi bak araştır Meguiars in hangi ürünlerini kullanıyor not al bildiğim kadarıyla konuşuruz yine. Bi kez güzel çizik giderme sonrası kendi waxini yıkama setini kurup devam etmek en güzeli ;)

Aynen öyle abi aslında çok seviyorum bu işleri.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...