İçeriğe Yönlendir

Ford C-Max 2007 Trend Aux Girişi Hk.

Kadir Türkeli

Recommended Posts

Kadir Türkeli

İyi akşamlar dilerim herkese.

Başlıkta belirttiğim aracımda aux girişinin torpido gözünde olacağını söylediler fakat bir türlü bulamadım. Teyp üzerinde Aux tuşu mevcut fakat girişini bir türlü bulamadım bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.?

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Torpidonun resmini ekler misin

Murat abi birşey merak ediyorum, teyp üzerinde aux tuşu varsa girişide vardır değil mi?

Yoksa sonradan mı bağlanıyor?

Şuan Resmi çekip geleyim ama karanlıkta pek birşey anlaşılmayacaktır abi.

Yarın ilk işim bu olucak.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Focusta beyaz plastik bir delik gibiydi sol üst köşede

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Yarın görünür şekilde resimlerim abim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Murat yazmış, eğer varsa topido kilitleme mekanizmasının soluna doğru bakın.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu focusun. C-Max'ın da aynı soketten biraz daha sol tarafta olması gerekiyor. 
handschuhfach-46046.jpg

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Kadir merhaba,

'07 C-Max Trend araçlarda olmadığını biliyorum.

O yıllarda servisten 50-60 TL gibi bir fiyata alıp taktırıyorduk.

Fiyatta yanılıyor olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. Yarın iyice inceleyip varmı , yokmu yazarım hep beraber anlamış oluruz. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eren Gökmen
(düzenlendi)

varsa Mert Bey'in fotograftaki gibi bir parca gri- bayaz arasi bir rengi var. ama sizin aracta olmama ihtimali yüksek. (benim focus 2 ghia da yoktu mesela 2007). sansiniz varsa torpidoyu sökünce arka kisimda bantlanmis kirmizi soketler var. bunlardan biri zannedersem airbag dügmesi icin, digeri ise aux girisi. aux girisi olanin ucuna orjinal parcayi 5€ ya almistim ben 3-4 sene önce gerisini kendim yaptim. ancak cmax in torpidoyu sökmek, focusunki kadar kolay degil. 

2. bir alternatif olarak 2. el sitelerinden sony teyp alabilirsiniz (ben onu da aldim). mp3lü olanini alin ama birde 6cd li olanlari var onlar mp3 calmiyor. yurtdisinda cok fahis degil fiyatlari. 70-250 €arasi tutturabilen satiyor. ben 100€ya aldim

aux icin su linkte bahsettigim kablolar görünüyor. en alttaki fotograf

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/219759-aux-giri%C5%9Fini-ta%C5%9F%C4%B1d%C4%B1m/

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
malik tepeyurt

Selamun aleykum 2006 c max trend ford6000 CD teyp aux çıkışı varmı varsa nerde yardim edin

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

benim 2006 c max ghia da var,yeride ;  torpido gözü kapağını açın ,torpidonun  içinde sol üst tarafta ( şöför tarafı)   gri renkli soket olması lazım,tabi aracınızın donanımında varsa tabi.....

Yorum bağlantısı
malik tepeyurt

Teypte aux düğmesi var ama çıkış yok torpido da yeri kapalidelik falanda yok bi bilen varmı yardim edin

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Benim Trend cmax'ımda da yok.

Torpidonun sökülmesinden bahsetmişti forumdaş abilerim, uğraşmadım.

Yorum bağlantısı
malik tepeyurt

Ben baktım torpidoyu soktum orda boşta bi çıkış vardı ama aux çıkışına uymuyo

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

tesisatı var ama çıkışı yok. nasıl olacağını bilenler yorum yapacaktır

Yorum bağlantısı
malik tepeyurt

Tesisatı varsa nerde bulamadım dun nerdeyse bütün torpidoyu soktum biri yardim etsin bu izdiraptan kurtarsın beni :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tugay Büyüksoy

Benim arabada da yoktu ama teypte aux yaziyo bakmadigim yer kalmamisti internetten arastirdim biraz sonra teyibe arkadan soket girislerinden baglayabileceim 7 € ya su parcayi aldim ebay de de var en kolay ve pratik yöntem bu

http://www.amazon.de/Adapter-passend-FORD-Fahrzeuge-Baujahr-Fiesta/dp/B006PEXH3W/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1431374364&sr=1-1&keywords=ford+aux

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...