İçeriğe Yönlendir

06Tvh50 :)

Tolga Yılmaz

Recommended Posts

Alper DEMİR

Maşallah hayırlı uğurlu olsun..

Öncelikle oem farları edinin derim.Karartmayla çok daha güzel durur ön bölüm..

Jantlar da geçmiş malum senelerde epey modaydi ama peugeot harici hicbir markaya yakistirmiyorum bu seriyi..yine oem jantlarini bulup gun metal rengine çevirip takarsaniz aracınız çok daha yakışıklı olur..kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Maşallah hayırlı uğurlu olsun..

Öncelikle oem farları edinin derim.Karartmayla çok daha güzel durur ön bölüm..

Jantlar da geçmiş malum senelerde epey modaydi ama peugeot harici hicbir markaya yakistirmiyorum bu seriyi..yine oem jantlarini bulup gun metal rengine çevirip takarsaniz aracınız çok daha yakışıklı olur..kolay gelsin..

Zamanla hepsi olacak inşallah. Oem den ziyade OZ düşünüyorum beyaz renk.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

hayırlı olsun ince yanak lastik ile konfor nasıl kasislerde veya bozuk yolda?

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

hayırlı olsun ince yanak lastik ile konfor nasıl kasislerde veya bozuk yolda?

Aslında her ince yanak gördüğümde yazık diyordum arabayı kullanan için. Çünkü bende ki Honda da ince yanaktı ve langur lungurdu. Ancak bunun maşallahı var :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Güle güle kullanın aracınızı.

Merceksiz xenon'a karşıyız :gazete:

Ayrıca, farlarınızdaki merceklerden biri yamuk galiba? Kesilme çizgisi koyarsanız daha net konuşabiliriz.

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Sislerde mercak ihtiyacım yok. Mercekler de herhangi bir yamukluk yok. Farları ıslak olmasından makinenin açısıyla alakalı bir durum diye düşünüyorum. ;) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sislerde mercak ihtiyacım yok. Mercekler de herhangi bir yamukluk yok. Farları ıslak olmasından makinenin açısıyla alakalı bir durum diye düşünüyorum. ;) Teşekkürler.

Sizin ihtiyacınız olmayabilir ama bizim çok oluyor. Karşıdan kör ediyor maalesef.

Ayrıca, sislerde xenon işlevselliğini de yitiriyor.

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

7x24 sis farlarını yakıp gezen tiplerden degilim. Ayrıca sisin işlevselligi konusuna girmeye gerek yok. İstemesem takmazdim, zevk meselesi diyelim...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tolga Yılmaz

Arkadaşımın eski aracının farları bana nasip oldu. Angel farların duruşunu çok seviyorum.

adacbecbedd510bc0d6337f1216e51c4.jpg

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Arkadaşımın eski aracının farları bana nasip oldu. Angel farların duruşunu çok seviyorum.

adacbecbedd510bc0d6337f1216e51c4.jpg

61a6f0ee33297ff7523c8d344428bfeb.jpg
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...