İçeriğe Yönlendir

Focus Için 16" Jant Arıyorum

Burak Balıkçı

Recommended Posts

Burak Balıkçı

Herkese merhaba,

2011 Focus MK2,5 için, 16" Facelift Mondeo Trend'in jantları arıyorum. Sadece 4 adet jant olacak, lastiksiz.

İstanbul'da olanlar için; Çevresinde, çiziği hasarı olmayan, tamir görmemiş temiz satılık 4 adet takım varsa ilgilenirim.

Fotoğraf yetkim olmadığından temsili resim linki ekliyorum:

http://i1344.photobucket.com/albums/p645/mustangbrk2/Kisisel/16jantmondeotrend_zpsyqkg5vew.jpg~original

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Burak bey,

İmzamda resim eklemek için gerekli yardımı bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Burak bey illaki bu jant mı olması gerek ?

Başka alternatiflerde değerlendiririm dermisiniz ?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Mesela ? ne gibi alternatifler var ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Bu jantı aracıma çok yakıştırdım. Yurtdışında kullananları da gördüm. Klasik Collection ve Titanium jantlarından ayrı olması için istiyorum açıkçası. Replika jantlara sıcak bakmıyorum. Bu jantlardan da İstanbul harici her yerde var İstanbul'da bulamadım bir türlü. Lastiğimin ebatı 205/55/R16, tam olarak uyumlu lur mu onu da bilmiyorum, denemek istiyorum.

Alternatif olarak farklı tip jantlara çok baktım ancak bütünlüğü yakalayan çok az çeşit var ve maliyet gerçekten Yetkili Servis Orjinal Jant fiyatlarından bile pahalıya geliyor. Lastiklerimin ölçülerini değiştirmeden aracın genel hattına uygun olan alternatiflere de açığım açıkçası. Ancak öncelikli bu jantlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Mesela ? ne gibi alternatifler var ?

Bu jantı aracıma çok yakıştırdım. Yurtdışında kullananları da gördüm. Klasik Collection ve Titanium jantlarından ayrı olması için istiyorum açıkçası. Replika jantlara sıcak bakmıyorum. Bu jantlardan da İstanbul harici her yerde var İstanbul'da bulamadım bir türlü. Lastiğimin ebatı 205/55/R16, tam olarak uyumlu lur mu onu da bilmiyorum, denemek istiyorum.

Alternatif olarak farklı tip jantlara çok baktım ancak bütünlüğü yakalayan çok az çeşit var ve maliyet gerçekten Yetkili Servis Orjinal Jant fiyatlarından bile pahalıya geliyor. Lastiklerimin ölçülerini değiştirmeden aracın genel hattına uygun olan alternatiflere de açığım açıkçası. Ancak öncelikli bu jantlar.

Şu an focus 3 lansman jantının 16 inch replicası var ..

Farklı alternatif olabilir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...