İçeriğe Yönlendir

Focus 1 Double Çerçeve Hakkında Yardım...

Tolga Yılmaz

Recommended Posts

Tolga Yılmaz

Merhabalar, arkadaşlar Jameson Js 96 double aldim. Cihazdan çok memnunum. Ancak focus 1 lerde genel olan sorun şu çerçeve olayı. Bu konuda fikirlerinizi rica ediyorum. En güzel şekilde o boşluklar nasıl kapatılabilir sizce ?

Kenarlar normalde küçük çerçeveler var ancak double çok dışarıda duruyor ve tam kapatmıyor zaten.

bde7cb2ff6d32b26df6971b396b757c7.jpg

2db9f82f11cafaf5f135d59e8d8e6c68.jpg

796b109c67f5b30c1e11c5f5e87bde40.jpg

1f9f354be6ba443aecbc2e6a65c2a0a5.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu dış çerçevenin tamamının değişmesi ile çözülüyordu diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Dış çerçeve derken nerden bahsediyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satılan bir aparat yok bu konuda. fiber çalışması ile kapanır

veya tek din takılmak için kulanılan çerçeve alınıp ince işçilik ile uğraşilabilir

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Sani bey o çerçevenin double olanina direkt oturuyor mu ?

Çağlar bey bilgi için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

Merhabalar, arkadaşlar Jameson Js 96 double aldim. Cihazdan çok memnunum. Ancak focus 1 lerde genel olan sorun şu çerçeve olayı. Bu konuda fikirlerinizi rica ediyorum. En güzel şekilde o boşluklar nasıl kapatılabilir sizce ?

Kenarlar normalde küçük çerçeveler var ancak double çok dışarıda duruyor ve tam kapatmıyor zaten.

http://www.ebay.com/itm/Metra-95-5806-Double-Din-Installation-Dash-Kit-For-2000-2004-Ford-Focus-/131352949227?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e9

buyrun...bundan zamanında ben almıştım,tamamen boşlukları kapatıyor,ve vidalarıyla teybin yan taraflarına vidalanıyor..tamamen orjinal oluyorr yani...hatta focus double din montajı diye google amacada aratın montajınıda bakabilirsiniz...tamam

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Türkiyeye gönderimi yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Türkiyeye gönderimi yok sanırım.

sen ebayda; ( focus double din ).diye arattır,çok fazla satıcı var,fiatlarıda farklı,,,arkadaşım bana getirtmişti 2011 de takmıştım,bence çok harika bir ürün..

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

tolga teyp fiyatı için bilgi verirmisin ?  (konu hakkında bilgim yok tesekkurler.)

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Teybi bir arkadaşımdan aldım. 300TL ye garantisi 1 yıldan fazla devam etmekte.

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

http://www.ebay.com/itm/Metra-95-5806-Double-Din-Installation-Dash-Kit-For-2000-2004-Ford-Focus-/131352949227?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e9

buyrun...bundan zamanında ben almıştım,tamamen boşlukları kapatıyor,ve vidalarıyla teybin yan taraflarına vidalanıyor..tamamen orjinal oluyorr yani...hatta focus double din montajı diye google amacada aratın montajınıda bakabilirsiniz...tamam

Bu ürünü Ülkemizden temin etme şansımız yok mudur ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Tolga teyp ölçülerini verebilir misin?

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz
(düzenlendi)

Savas bey hemen internetten bakıp yazayım arac yanımda degil şuan.

Malesef bulamadım tam ölçülerini, 6.5" büyüklüğü var.

tarihinde Tolga Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Teşekkür ederim ilginiz icin ama sadece yan malzemeleri olsa orjinal gögüse oturmaz mi ?

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

Bu ürünü Ülkemizden temin etme şansımız yok mudur ? 

tolga bey you tube dafocud double din montajı diye aratırın montajını görebilirsiniz.

ebayda FOCUS DOUBLE DİN diye arattırın çok satıcı var,mutlaka türkiyeyede gönderen vardır,ben almıştım..

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Evet var buldum da ürün 20$ hadi eyvallah :) Kargo 79$ yok artık :))

Yorum bağlantısı
Tolga Yılmaz

Konunuzdaki çerçeve double din çerçevesi mi yoksa siz mi kesip biçtiniz ?

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Yok o parça linkte attığım parça işte.Kesme biçme yok Tolga

Yorum bağlantısı
Berat Erdem Aktaş

double teyplerin yanlarında çerçeveler çıkar onların üst ve alt parçaları kesmek sureti ile birde sağ sol parçaların köşelerini ovalleştirmek suretiyle halledebilrisiniz en ucuz yöntem  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tolga Yılmaz

double teyplerin yanlarında çerçeveler çıkar onların üst ve alt parçaları kesmek sureti ile birde sağ sol parçaların köşelerini ovalleştirmek suretiyle halledebilrisiniz en ucuz yöntem  :rolleyes:

Aynen bende öyle yaptım... :) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Berat Erdem Aktaş

Aynen bende öyle yaptım... :) Teşekkürler.

rica ederim  :nargile:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...