İçeriğe Yönlendir

Skoda Süperb Bacak Testi:)

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt
--1347544.Jpeg

--1347543.Jpeg

En uzun bacaklı mankenle koltuk testi

2001’de piyasaya çıktığından bu yana 700 bin adedin üzerinde satışa ulaşan Superb’in üçüncü jenerasyonunda markanın gelecekteki tasarım çizgini gözler önüne seren Vision C konseptinden esinlenildi. 4.861 mm uzunluğa sahip olan araç, eski Superb’e oranla 28 mm daha uzun ve 6 mm daha yüksek. Yeni Superb, 1.864 mm ile sınıfının ‘en geniş’ otomobili  unvanına sahip. 980 mm baş mesafesi ve 157 mm diz mesafesi bulunan Superb, arka koltukta yolculuk yapacak kişiler için segmentin en geniş alanını sunuyor.

Skoda, Superb modelinin arka diz mesafesinin genişliğini göstermek ünlü top model Adriana Karembeu’yü marka yüzü olarak seçti.

Karembeu, yeni Superb’in arka koltuğuna oturarak, aracın rahatlığını gözler önüne serdi. 1.86 metre boyundaki Adriana Karembeu, 1.26 metrelik bacak uzunluğuyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmişti.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Mükremin Abim bilir. :) Benim gelin arabamdı. Gelinlikle çok rahat sığmış ve bacak bacak üstüne atmıştık..  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

baya geniş duruyor hakikaten. Arkada konuşulanlar önde duyulmayacak :D 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Mükremin Abim bilir. :) Benim gelin arabamdı. Gelinlikle çok rahat sığmış ve bacak bacak üstüne atmıştık..  ;)  :biggrin:

Benim gelin arabam da i20 idi. Şimdi Focus'a biniyorum. Nasıl sığmışız anlamıyorum hala :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim ford ne zaman reklam yapmasını öğrenecek? İddiaya girerim, bacak-diz mesafende s-max daha öndedir. 

Ford her kesime hitab edebilecek manyak güzel bir araç yapmış. Otosanın sanki bundan haberi yok :angry:  

Haberleri olmaması daha iyi abi yoksa fiyatları ikiye katlar :blush:

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Benim Roomster' ımın bile arka otorumu oldukça rahat, arkaya oturan yolcular gideceğimiz yere geldiğimiz zaman aşağı inmek istemiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Evliler gelin arabasını yazsın.:))) 2000 modev focus 1.6 ghia.Diz mesafesi derken idea bile focus1 ve mk2 mondeodan iyi.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Evliler gelin arabasını yazsın. :))) 2000 modev focus 1.6 ghia.Diz mesafesi derken idea bile focus1 ve mk2 mondeodan iyi.

e 200     :blush:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Arka koltuktaki bir şeyi yolda giderken ya da durunca almaya kalksan alamazsın, vücudun uzar mazallah :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Mpv tarzi araclarda koltuklarin yerlesimi ve arac boyutlari nedeniyle diz mesafesi bir kriter olmadigi icin kimse reklamini yapmamistir:) Superb d sinifi boyutlariyla arka kapisi on kapisindan buyuk tasarlanan; e sinifi araclarin "L" uzantili modellerin arka diz mesafesini sunan bir model oldugundan bu konuya ozellikle vurgu yapmistir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Eski kasada Superb Long passattı solar sunroof ordan geliyor

İçimde şemsiyelik ne bileyim böyle değişik detaylar felan vardı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...