İçeriğe Yönlendir

Kimi Kızdırdığınıza Dikkat Edin

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör

http://www.msn.com/tr-tr/video/izle/kimi-k%C4%B1zd%C4%B1rd%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1za-dikkat-edin/vp-BBimUBn

Bu video çok popüler oldu. Aslında Relatos Salvajes (Asabiyim Ben)isimli  Arjantin yapımı filmin bir bölümü.Film sinirlenen insanların yaptıklarını anlatan  bölümlerden oluşuyor. Biz Otomobil kullananları ilgilendiren bir bölümü de var.Seyredecekler için fazla bilgi vermiyorum. Buraya koymak isterdim ama Yasal olup olmayacağına emin değilim. İzlemenizi tavsiye ederim. Ben garip bir haz ile beğendim. :) />  Sorun sade bize özgü değilmiş demek.Aykut Can hocam da eminim  beğenecek. Yine de forum yöneticilerimiz izler ve sakınca görmez iseler, o bölümü capture edip koyabilirim

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

bende izledim bunu, adam doğduğundan beri amma çekmiş :D güzel video.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

dün bir arkadaşım söyledi izledim bende bir kısmını. lastiği patlayan adamın olduğu filmin benzeri bizim ülkede yol verme kavgalarından sık sık yaşanıyor malesef. trafikte asabiyet her türlü zarar...

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Vurgulamak istediğim bu bölüm değil. Durmadan arabası çekilen bir mühendisin yaptıkları, filmi izlerseniz göreceksiniz. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dün filmi indirip tamamını izledim. Çok beğendim ben.

Tabi burada paylaşmıyoruz, o ayrı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dün filmi indirip tamamını izledim. Çok beğendim ben.

Tabi burada paylaşmıyoruz, o ayrı :)

Fİlmin adını paylaş bari :)

Tamam paylaşma :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fİlmin adını paylaş bari :)

Tamam paylaşma :D

İlk mesajda var adı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bir-iki gün önce malum sosyal paylaşım sitesinde bir arkadaş paylaşmıştı bu videoyu. oradan biliyorum bende. kısa film tarzı bir şey zannetmiştim. eğer film ise indirip izleyeyim ben de.  :durbunlu:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...