İçeriğe Yönlendir

Opel Corsa Kampanyası

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Telefonuma gelen mesajdan haberim oldu,opel corsa eski kasa baz donanım güvenlik paketlisi(abs,esp,yokuş kalkış vs) standart ,36500 TL ye veriyorlar..sizce fiyat nasıl zarar ettirir mi bu araba?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Büyük ihtimalle 1.2 benzinli motorları kapsıyordur bu kampanya.

Yorum bağlantısı
Hakan Kalkan
(düzenlendi)

önceden de aynı fiyattı değişen bir şey yok aralıkta 35500 e veriyorlardı 1,2 benzinli esantia 14 jant

tarihinde Hakan Kalkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

benzinli tabii ki:) ama baya boş kapak jant var ,bir de yeni polo için Volkswagen e uğradım 38 bine bıraktılar donanım güzel fakat 1.0 motor çok düşüdürücü..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

ondan haberim yok,o durumda fiesta daha mantıklı tabii ki,volkswagenin motor facia

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

i20 de çok iyi olmuş. Bir çok oto dergisi birinci seçmiş durumda. İç mekan çok geniş, c segmente çok yakın. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

i20 de çok iyi olmuş. Bir çok oto dergisi birinci seçmiş durumda. İç mekan çok geniş, c segmente çok yakın. 

bugün i20 test sürüşünü yaptım orta donanımdaki aracını,bol aksesuar var iç mekan kalitesi fena değil fakat 1.2 motor yetersiz geldi bana..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

hocam polonun test videolarına baktım bayağı bisikletten hallice diyorlar:) çok zayıf bir motormuş

Fiestayı neden tercih etmezdiniz?

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Madem o bütçeyle benzinli araç arıyorsunuz bence ikinci el temiz bi Golf bulun her türlü daha makul bi iş yapmış olursunuz, söz konusu araçlar ile bir çok açıdan (B-C arası) çok fazla fark var...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

evren bey acaba hangi bayiide birakiyolar 38 e ben 42500 fiyat aldim Tokat ta 1,25 trend x icin 38 -39 arasi bulsam dk dusunmem bn ford kredi kullanmak uzere fiyat aldim bu detayi atlamiyim
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

bir arkadaş 10gün önce falan sormuştu. 38500 fiyat vermişler. trend x. Balıkesir akoto.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

bir arkadaş 10gün önce falan sormuştu. 38500 fiyat vermişler. trend x. Balıkesir akoto.

iyi fiyat vermişler hem de trend x ,eğer öyle bi düşünce olur da fiestaya karar kılarsak balıkesire gidilir ,değer o farka:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...