İçeriğe Yönlendir

Bej Arabaya Hangi Renk Paspas

Emrah Altun

Recommended Posts

Enes Ayan

+1 bende aynı yerden  bej olanı aldım memnunum benim aracımın içide bej isterseniz resim çekip atabilirim fikir vermesi açısından.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

+1 bende aynı yerden  bej olanı aldım memnunum benim aracımın içide bej isterseniz resim çekip atabilirim fikir vermesi açısından.

Resim çok iyi olur Hocam. Resim arıyordum hatta. Ama satıcıda bej renk kalmamış :(

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bej almasına alın da, bende 1,5 sene önce orijinal siyah paspaslardan birinde delik var diye toptan bej renk paspas takımı aldım 60-70 lira gibi bir rakama, şimdi ayak basılan yerler kararmaya başladı, gözünüz oraya bakınca hoş görünmüyor. Sürekli kirlenecekse veya aracınız sürekli kullanılıyorsa açık renk almanız uygun olmayabilir..

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bej almasına alın da, bende 1,5 sene önce orijinal siyah paspaslardan birinde delik var diye toptan bej renk paspas takımı aldım 60-70 lira gibi bir rakama, şimdi ayak basılan yerler kararmaya başladı, gözünüz oraya bakınca hoş görünmüyor. Sürekli kirlenecekse veya aracınız sürekli kullanılıyorsa açık renk almanız uygun olmayabilir..

Evet ama benim yıkamacıda bir sprey var ondan sıkıp yıkayınca yeni gibi oluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Bej alın. Yazın pek kir göstermiyor. Ama kışın çamurdan berbat oluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Varol

En güzeli bence bu tip paspaslar ama bulamıyorum focus 1 için

16092007974_zpsrrnzhtdr.jpg

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Evet ama benim yıkamacıda bir sprey var ondan sıkıp yıkayınca yeni gibi oluyor :)

Hangi sprey abi bu
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Altın bulmuş kadar sevindim ama arkalar yokmuş sadece önlere alınca garip kaçar mı :) birde benim aracım 2000 model uyar mı acaba

1999-2005 arası için ölçü değişmez.
Yorum bağlantısı
Ahmet Varol

1999-2005 arası için ölçü değişmez.

Bir ara bu linkteki paspasları alacaktım satıcıya sordum aracım 2000 model diye ama olmaz dedi bende anlam verememiştim , satıcı bu sitedeki değildi ama paspaslar bundandı 

http://www.tuningport.com/FORD-FOCUS-2003-3D-HAVUZLU-ORJiNAL-TiP-PASPAS-SiYAH_103379.html#0

Şu sitedeki paspaslarda güzel ama burdada bej renk yok 

http://www.n11.com/ford-focus-1-klasik-hali-paspas-takimi-1999-2005-P44514280

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Kauçuk paspaslarda da işe yarıyor mu? Yarıyorsa biz de temin edelim bir şekilde..

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bana uygun hala paspas bulamadım. Sorduklarım ellerinde bej yok diyor. Gören duyan varsa haber edebilir mi?

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

vDU4CgP.jpg?1

sabah geç kaldım sadece bunu çekebildim ama isteseniz öğle arasında hepsini eklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

vDU4CgP.jpg?1

sabah geç kaldım sadece bunu çekebildim ama isteseniz öğle arasında hepsini eklerim :)

Zahmet olmazsa çok iyi olur Hocam. Bir de paspas küçük geldi sanki bana.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

UWUPY4g.jpg?1

jySuM2z.jpg?1

blxa897.jpg?1

Q58AKfO.jpg?1

5foYlIy.jpg?1

biraz kirli o yüzden pedal altı iz kalmış gibi duruyor ama yıkayınca kalmıyor bir şey ben orjinal paspası diye aldım hatta sabitleme yerleri focus yazısı falan da var.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

biraz kirli o yüzden pedal altı iz kalmış gibi duruyor ama yıkayınca kalmıyor bir şey ben orjinal paspası diye aldım hatta sabitleme yerleri focus yazısı falan da var.

Hocam şöför tarafı paspasının altında bir paspas daha var sanki. O nedir? 

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Hocam şöför tarafı paspasının altında bir paspas daha var sanki. O nedir? 

Evet aldığımda halı paspasları vardı. Onlar hepsinin altında duruyor çıkartmadım çift paspas :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...