İçeriğe Yönlendir

Sosyoloji Sevenlerin Buluşma Noktası

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak
(düzenlendi)

Yaklaşık 3 yıl önce sosyoloji okuyan öğrencilerle birlikte kurduğumuz ve site yönetimi başkanlığını yapmış olduğum www.sosyologlar.net sitesi, 18 Mart 2015 tarihi itibariyle yayın hayatına ikinci kez başlamıştır.Sitenin tüm haklarını ben devraldım.Sitede sosyoloji,psikoloji ve diğer branşlarla ilgili makalelere,dökümanlara ve görsel materyallere ulaşabilirsiniz.Ayrıca sitede 12 kişilik bir yazar kadrosu bulunmaktadır.

Site lisanslı wordpress temadır.Her türlü önerinize açık olduğumu belirtmek isterim. :)

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

otomotiv bölümü var mı yoksa kuralım :D

Sühacığım,sosyoloji topluma dair ne varsa ilgilenir.Özellikle senin gibi top speed ile uğraşanlara bir bölüm ayırmak lazım tabi ki ileride  :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sühacığım,sosyoloji topluma dair ne varsa ilgilenir.Özellikle senin gibi top speed ile uğraşanlara bir bölüm ayırmak lazım tabi ki ileride  :)

Halis abicim mentalist bir kişiliğe sahip olduğum için seni bu oluşumundan ötürü tebrik eder, sektörde ve sanal alemde büyümeni temenni ederim ;)

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Hayırlısı olsun, siteyi inceledim güzel site, tam da doğum günümde yayına girmiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bu iyi oldu hocam. Sosyoloji 2.sınıf olduk bu yıl. İyiki başladım.Çok faydasını gördüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bu iyi oldu hocam. Sosyoloji 2.sınıf olduk bu yıl. İyiki başladım.Çok faydasını gördüm.

Fatih hocam başarılar diliyorum. :) Değerli arkadaşlara da güzel düşünceleri için teşekkür ederim. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...