İçeriğe Yönlendir

Araç Iç Döşeme Temizliği Ne Ile Yapılır

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

aracınızın iç temiziği örneğin torpido aksamları ne ile temizliyorsunuz kendi müstakıl evim var kendim temizleyerek vakit geçirmek istiyorum fakat ne kullanmak gerekli .kimyasal malzemelerden fazla memnun değilim aslında.

Yorum bağlantısı
Kani Kaya

meq apc, atas vinet, amway look gb ürünlerle temizler...autoglm vrc, 303 aerospace,plak 2 r, gb ürünlerle korumaya alabilir siniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berat Erdem Aktaş

bimde satılan asprin gölgelik bi yerde torpidoya sıkın ve fiber bezle silin  :dribble:

Yorum bağlantısı
Misafir

Meguiars ultimate protectant. Hem uzun ömürlü hem bereketli bir ürün :) 1 yıldır bitmedi bi 2 yıl daha gider :) 1 defa kullanınca 2. Sefer nemli bezle üstünden gitseniz aynı bakımı sağlıyor.

43f3348a518954b1c025dbc79bc86a31.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Forum içinde bolca bu konu açıldığını gördüm volkan bey isterseniz bi kontrol edin

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Forum içinde bolca bu konu açıldığını gördüm volkan bey isterseniz bi kontrol edin

çok kez kontrol ettim ama her şekil kesin bilgi verilmemiş bende hem toparlamak kesin sonuca ulaşmak hemde bir şeyler öğrenmek adına açtın ve herkes sağolsun bir şeyler katmış anlatmış az çok. ama bahsedilen ilaçlar ürünler kimyasal olduğu için tereddütlüyüm biraz. 

Yorum bağlantısı
Misafir

tam nereyi temizlemek istediğinizi bilmiyorum ama genelde forumda ortak düşünce olarak mucize su var :) adı aspirin bimde bulabilirsiniz aracın iç kısmında her yerine içiniz rahat bir şekilde kullanın

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

aspirini denedim pek sonuç vermedi aracımda aracım ford connect yeni kasa olanlardan torpidonun farklı bir yapısı mı var nedir bilmiyorum o kadar kötü değil ama emek edip uğraş gösterince adam akıllı temizlensin istiyor insan içinde pislik yapışmış bazı yerlerinde bir türlü çıkaramadım  

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

hepsiburada da local cleaner e 226 diye bir ürün var. zorlasanız boyayı çıkaracak güçte. yanlız eldivenle kullanıp fazla teneffüs etmeyin. sanırım naniyonik madde miktarı fazla. 

http://www.hepsiburada.com/liste/local-cleaner-e-266-agir-kir-yag-sokucu-200-ml/productDetails.aspx?productId=otyaglcl0008&categoryId=20035742&SKU=OTYAGLCL0008

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Eğer sökülebilen bir parça ise uğraşır sökerim. Sonra çeşme altında iyice yıkarım sabunlarım durularım. Kurutur takarım. Sıfır gibi olur. Bugün arka koltuğu söktüm. Şuan banyoda yıkanmayı bekliyor  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Focus aracımda da aldığımda torpido icinin temizliğe ihtiyacı vardı,

Vidalarından söküm sıcak su ve deterjan ile güzelce yıkandı, sonuç mükemmel :)

Muhtemelen sizin connect inde torpido sökülüyordur. Söküp yikamak en iyisi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Buğra Höngül
(düzenlendi)

Ben 3d apc ile temizledim fabrika çıkışına döndü :)

tarihinde Buğra Höngül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...