İçeriğe Yönlendir

Bmc Levend Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba arkadaşlar bir tanıdığım seyar manavcılık tarzı birşeyler yapacak benden araç bulma rica etti maksimun bakiyesi 9000 TL civarı aklıma trafikte çok gördüğüm BMC  Levend  1.8/BDC ler geldi 1995 ile 2005 arası ne dersiniz veya önere bileceğiniz bir araç varmıdır. bana yardımcı ola bilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Samsun Terme transit cenneti. Oralarda araç bakılabilir

incelicem lakin abi izmir içi daha kolay olacak sanırım 

Seyyar satıcı mı hani nerde? 

genelde ulukent ,menemen tarafında sitelere yakın bir yerde kısmen çakılı kalacak yerini bulduğunda orada sürekli satış yapacak anlıyacağın ;) şişt yeri öğrenip ceza kesmeye gelmiyecen demi hihihi

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Servet abi transit  daha pahalı olur. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

okan BmC Yazın yakar Kışın dondurur. yakıt ıyı olabılır .Kutahyada yegenım bir firmanın su+tup distirbtr ü 4 tane hundayı var gayet memnun.ş.içi kullanımı çok ıyı.en ıyısı 3/4 fazla verip hundy dusunsun.eğer bilgi almak istersende yegenımle görüştürebilirm.selamlr

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

okan BmC Yazın yakar Kışın dondurur. yakıt ıyı olabılır .Kutahyada yegenım bir firmanın su+tup distirbtr ü 4 tane hundayı var gayet memnun.ş.içi kullanımı çok ıyı.en ıyısı 3/4 fazla verip hundy dusunsun.eğer bilgi almak istersende yegenımle görüştürebilirm.selamlr

Evet abi hundai kulama çalındı da adamın zaten 4 bin civarında anadoldan 9 bine zorlattım dahada çıkacağını sanmıyorum son noktası çünkü adamın  :)

mesala şu nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-full-bakimli-masrafsiz-ekmek-teknesi-143322186/detay

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

levend 60 lık kullandım uzun süre. eski şirketimde vardı. izmir den alıp gelmiştik. "radar" tabelası gördüğümde gaza bastığım tek araçtır. :) ben hiç sevmemiştim. yakıtı diğerlerine nazaran biraz iyiydi. ama tam takoz bi alet :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

levend 60 lık kullandım uzun süre. eski şirketimde vardı. izmir den alıp gelmiştik. "radar" tabelası gördüğümde gaza bastığım tek araçtır. :) ben hiç sevmemiştim. yakıtı diğerlerine nazaran biraz iyiydi. ama tam takoz bi alet :)

eyvallah kardeşim amaç yolda bırakmasın gerisi zaten gelir.

eyvallah kardeşim amaç yolda bırakmasın gerisi zaten gelir.

bana kalsada ford zaten lakin izmirde temiz bu fiyatlarda şuan bulamadım

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

ısuzu ş.içi için çok hantal olur ayrıca 6 teker.hoş değil.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Starex yada h100 manavcıların en çok kullandığı araçların başında geliyor.

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

incelicem lakin abi izmir içi daha kolay olacak sanırım 

genelde ulukent ,menemen tarafında sitelere yakın bir yerde kısmen çakılı kalacak yerini bulduğunda orada sürekli satış yapacak anlıyacağın ;) şişt yeri öğrenip ceza kesmeye gelmiyecen demi hihihi

Bayraklı sınırlarına girince yaparız bir güzellik kendisine :crazy:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bayraklı sınırlarına girince yaparız bir güzellik kendisine :crazy:

tamda orda olacaktı tüh  :D  :D

Starex yada h100 manavcıların en çok kullandığı araçların başında geliyor.

Cihanım aynen bende fark ettim.dediğim gibi gücü maksimum 9000 TL onuda yarısını borçlanacakmış 

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Leventin frenleri kötü , sık sık da patinaja düşer. Biz kurumda faal olarak kullanıyoruz(tepe tepe), freni saymassak forddan sonra 2. sıraya konur bana göre.

205823506   kia

204901909   kia

203824624   hyundai

198323177   mitsubishi

203685412   ford

206049840   ford

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Cihanım aynen bende fark ettim.dediğim gibi gücü maksimum 9000 TL onuda yarısını borçlanacakmış 

Bmc düşünüyorsada bmc'yi satan adan sattıktan sonra lokma döktürür onuda söyleyeyim. Fordlara baksın minibüsten kesme kamyonetler var bmc'dan kat be kat daha iyi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Koç

Balta burun tabir edilen benzinli fordlara lpg li olmak kaydıyla bakılabilir.2.4 dizel fordlar biraz üzebilir ama 2.5 ta sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

evet  formdaşlarım ben araştırırken abimiz 93 model bmc 5 bine bulmuş anlaşmış aracı gösterecek falan bir sıkıntı olmazsa alacakmış vesileyle sizlere teşekkür ediyor.gücü yetince edinmiş sadece şunu sordu motorun iyi olduğunu nasıl anlarım dedi adam hertürlü istediğin yere göster demiş lakin yinede ezbere gitmeyim diyor.ne dersiniz ben bir kaç birşey söyledim lakin birde sizden duymak isterim.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

bu ford iyiymiş bir inceleyelim bakalım teşekkür ederim kardeşim

harika fikir ve öneriler geliyor teşekkürler hepnize mucuk öpeyorum sizleri

Manisadan araba alırken 3 kere düşünüp 5 ayrı yere göstermek lazım..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

80i geçemiyor diyorlardı.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Lisede staj görmüştüm BMC servisinde. Tattiller dahil çalıştım serviste. Ne çok bozuluyor bu icatlar derdim hep. [emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

80i geçemiyor diyorlardı.  :)

bayır aşşağı 100 oluyo abi :) düz yolda ölüm. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...