Mustafa Erhan

İphone Güvenlik Kamerası İzleme Programı

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaşlar aypon'dan kamera izleyemiyorum. Avenir programı çalışmıyor. Aranızda kullanan var mı? Yard. olabilir misiniz?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Volkan Doğrular

Viewcam kullanıyorum tavsiye ederim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Viewcam kullanıyorum tavsiye ederim.

Neler gerekiyor? İp no yeterli mi?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Vieweasy2 sorunsuz 2senedir kullanıyorum iPad iPhone ve Android kusursuz çalıştırıyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Deneyeceğim. Eksik kalan bir yer olursa tekrar destek alabilirim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Vieweasy2 sorunsuz 2senedir kullanıyorum iPad iPhone ve Android kusursuz çalıştırıyor

Yükledim ama bağlanamadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir
(düzenlendi)

Yükledim ama bağlanamadım.

Güvenlik kemarasının bağlı oldu nete Wi-Fi ile bağlanıp otomatik olarak bir kere aratıp çıkan seçeneği tıkla sonra heryerden bağlanıcaktır

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Güvenlik kemarasının bağlı oldu nete Wi-Fi ile bağlanıp otomatik olarak bir kere aratıp çıkan seçeneği tıkla sonra heryerden bağlanıcaktır

O şekilde yapma şansım yok. Kameralar bizim köyde. Elimde IP adresi var. Yapabilir miyim?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Öylede oluyor ama gerçekten hatırlamıyorum nasıl yapıldığını birde kameranın neti yoksa bağlanmaz :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Öylede oluyor ama gerçekten hatırlamıyorum nasıl yapıldığını birde kameranın neti yoksa bağlanmaz :)

Android 2 cihaza avira hd gibi ismi olan bir programla bağladım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Neutron nmss kullanıyorum.sadece ip adresini bilmek yeterli

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Özcan Cepheci

Her kamera programı Her Marka DVR cihazla uyumlu çalışmaz genelde kurulumu yaptığımız DVR cihazının ithalatçısı ile iletişime geçip Hangi programı yükleyeceğimiz konusunda bilgi alıyoruz.Bazen aynı markanın farklı modelleri dahi farklı yazılımlar kullanıyor.Birde modemde DVR modeline göre port açıp Yönlendirme yapmanız gerekiyor Yada DVR cihazına vermiş olduğunuz statik IP adresini Modemdeki DMZ kısmına yazmak gerekiyor.İkincisi en basit ve sevdiğim yöntem

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Neutron nmss kullanıyorum.sadece ip adresini bilmek yeterli

Tek seferde ve hızlı bir sekilde calisti. Tesekkurler.

Mesajı paylaş

Mesajın linki