İçeriğe Yönlendir

Honda Cr-Z 1.5 Gt

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Sayın forum üyelerimiz,

Her geçen gün daha büyüyen otomobil platformu Otopark.com olarak yeni bir aracın daha test videosunu yayınlamış bulunmaktayız.

Dış görüntüsüyle epey dikkat çeken Honda CR-Z modelinin test videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Destekleriniz için şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İyi seyirler. :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: bir fikir: tek uzun video yanında iç dış motor gibi konuları ayırıp 3-4 kısa video da konabilir mi siteye ?

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Çağlar abi bunu denemiştik ancak takipçi istekleri üzerine tek parça olması yönünde geri döndük bu fikirden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

listeden düşmüş honda sitesinde.

Satış rakamları beklenilenin çok altında kalmış maalesef.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pilli araba diğer konuda hocam :f1:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Satış rakamları beklenilenin çok altında kalmış maalesef.

Aracın arkasını görünce Honda'nın doğru bir karar aldığını düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

oldukça keyifli bir test olmuş ama Sinan olmadan ekşın olsa da keyifli olmuyor pek, artık dönmeli videolara  :good1:

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

oldukça keyifli bir test olmuş ama Sinan olmadan ekşın olsa da keyifli olmuyor pek, artık dönmeli videolara :good1:

Dönecek mutlaka dönecek, bizde bekliyoruz :)
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Emekleriniz için ayrıca teşekkürler.. Güzel rehber oluyorsunuz  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Güzel anlatım teşekkürler. Aynı aracın 2012 kırmızısını 3-4 ay kullandım. Viraj dengesi gerçekten çok iyi araçta cüssesine göre. Aracın sport moduna hayrandım. Resmen çıldırıyordu. Çok marka tokatladım kısa mesafelerde. :) Ancak ne kadar spor olursa olsun arka diz ve boy mesafesi ancak bu kadar kötü olabilir. Arkaya çinli boyutundaki arkadaşım bile ön koltuğu tamamen öne çektiğimde ancak sığabiliyordu o da zar zor. Tamamen 2 kişi için planlanmış bir araç. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Tutmaz bu tip araçlar bizim ülkemizde inatla hybrid satmaya çalışıyorlar  :) hepside hüsran oluyor 

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Video müthiş her zamanki gibi elinize sağlık.Bu gün sitede And Mehmet in bir yazısı vardı.1 Nisan şakasıdır diye ümit ediyorum.üzülürüz gerçekten.

Yakında açıklayacak durumu.
Yorum bağlantısı
Misafir

Yakında açıklayacak durumu.

Hakikaten acıklama yapın millet artık tadı kaçtı falan demeye başladı haklı olarak doğru veya şaka desin birisi mistik hava katmayın olaya daha fazla bence  :good1:

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Hakikaten acıklama yapın millet artık tadı kaçtı falan demeye başladı haklı olarak doğru veya şaka desin birisi mistik hava katmayın olaya daha fazla bence :good1:

Sinan abinin uzun sureden berisir testlerde olmamasinin nedeni kendi calistigi is yerinden bir kac sefer uyari almasiydi. Testlerde olmasini hatta otopark'la baglantisinin olmasini gormek istemiyorlardi. Murat abi Ankara'da ve Muhip abinin de egitiminden dolayi yurtdisinda olmasi gerekliydi. Bu isten otopark ile bagi olan kimse para kazanmiyor bende dahil olmak uzere. Ufak tefek reklam gelirleri var sitenin ancak kendi sunucu masraflarini zor karsiliyor. Test araclarinin yakiti da tasitmatik yoksa hep cepten gidiyor. En azindan bu tur masraflarin yarisini dahi karsilayabilmis olsak durum su sekilde olmazdi. Ama hayirlisi demekten baska bir sey gelmiyor elden suan icin...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sinan abinin uzun sureden berisir testlerde olmamasinin nedeni kendi calistigi is yerinden bir kac sefer uyari almasiydi. Testlerde olmasini hatta otopark'la baglantisinin olmasini gormek istemiyorlardi. Murat abi Ankara'da ve Muhip abinin de egitiminden dolayi yurtdisinda olmasi gerekliydi. Bu isten otopark ile bagi olan kimse para kazanmiyor bende dahil olmak uzere. Ufak tefek reklam gelirleri var sitenin ancak kendi sunucu masraflarini zor karsiliyor. Test araclarinin yakiti da tasitmatik yoksa hep cepten gidiyor. En azindan bu tur masraflarin yarisini dahi karsilayabilmis olsak durum su sekilde olmazdi. Ama hayirlisi demekten baska bir sey gelmiyor elden suan icin...

Çok haklısın dediklerinde Sinan'ın olayını evet biliyorum okudum işyerinin tutumu da ilginçmiş gerçekten tabi diyecek birşey yok ekmeğini kazandığı işi tabiki daha önce gelir haklı olarak, hepinizin sıkıntıları büyük bu kadar bile direnmeniz büyük başarı ve azim.Hayırlısı olsun emeğinize sağlık diyelim bugüne kadar olan çabalarınız ve fedakarlıklarınız için.

Ama insanlardaki 1 nisan şakadır yada şaka değilmidir çelişkisine nokta koymak açısından tez elden bir açıklama yapmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Testler biterse gerçekten çok üzülürüm, sizin tarzınızda test yapan bir zamanlar Özgün kardeşler vardı. Bi ara starda program yapmışlardı. Bu arada Sinan ne gibi bi iş yapıyorda rahatsız olmuşlar merak ettim.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Neyse ki saka oldugunu And abi yazdigi makaleyle bizede soyledi de bizde rahatladik. Destek icin ekibimin adina cok tesekkur ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Cr-z kullanmadım ama showroomda içine oturup viteslerini falan kurcalamıştım. Vitesleri çok hoşuma gitmişti. And'ın dediği gibi sırf oynamak için bile vites değiştirmek isteyebileceğin türden. Aslında bu sürüş kombinasyonunu günlük hayatta kullanılabilir bir araçta neden uygulamazlar ki? Honda civic kullandım cr-z de anlatılan sürüş dinamiklerinin yarısı yoktu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...