İçeriğe Yönlendir

Casper Tablet Açılmıyor. Yardım Edermisiniz?

Tacettin Kadı

Recommended Posts

Tacettin Kadı

Casper cta tabletim açılmıyor. Durduğu yerde problem oldu. Açma-Kapama tuşu ile ses açma tuşlarına falan basarak resetleme yapmaya çalışıyorum olmuyor. Yardımcı olabilirmisniz?

Açmak için tuşa basıyorum. "Casper" yazısı geliyor ve öyle kalıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ses kısma tuşuna basarak açma tuşuna basılı tutar mısınız?

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Brick olmuştur muhtemelen nasıl oldu? şarj ederken fln mı?

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Casperin sitesine girin sürücü indirme kısmından yazılımını indirin ve micro sd karta kopyalıyorsunuz indirdiğiniz sürücünün yanında yukleme talimatları var onlara uyarak rom yüklemesini yapabilirsiniz basit bir işlemdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

10 saniye boyunca power düğmesine basın açılacaktır diye umuyorum

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Power düğmesine uzunca bi basın.. Çat diye bi ses gelip ekrana ışık yansıması olup kaybolacak mı bakalım..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Casperin sitesine girin sürücü indirme kısmından yazılımını indirin ve micro sd karta kopyalıyorsunuz indirdiğiniz sürücünün yanında yukleme talimatları var onlara uyarak rom yüklemesini yapabilirsiniz basit bir işlemdir.

Bu yöntemle benzer bi casper calistirmistim. Temiz iş.
Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Özür dilerim geç cevap veriyorum. İlginize çok teşekkür ederim. Dün gece çok uğraştım ve en sonunda çözümünü buldum ve yaptım.  Tuş kombinasyonunu yapmama rağmen SD Kart formatlama yapmadı. casper'ın sitesinde işlemi PC'den yapmak için gerekli programları indirdim. Her şeyi harfiyen yapıyorum ama %79'da yükleme duruyor ve bağlantı koptu diye hata veriyor. Ne yaptıysam bir türlü çözüm bulamadım. Netten araştırıken benim gibi yaşayan çok olmuş ve bir forumda arkadaş, anladığım kadarıyla dosyalarda küçük oynama yapmiş o şekilde formatlama işlemini yapabildim. Yoksa aynı dosyalar Casper'dan indirdiğim klasörlerin içindede vardı. Şimdi yazılım vesayre tamam ama şarjda olmamasına rağmen şarj oluyor gibi gösteriyor. Pilde azalmayı da gösteriyor. Güncelleme var gösteriyor inderceğim bakalım problem çözülecek mi? Hayırlı geceler.

Yorum bağlantısı
Bülent Ateş

volüme + ya basılı iken şarj kablosunu tablete takın ve 1 dakika kadar bekleyin ölü robot gelecek sonra bir defa açma kapamaya bas gelen menüden yes i seç ve tekrar açma kapamaya bas resttten sonra bir defadaha açma kapamaya bas düzelecektir.Belki tam anlatamamış olabilir googleye hard reset yaz arattır ayrıntılara ulaşırsın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...