İçeriğe Yönlendir

Ne Taşıyor Olabilirler?

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal

Arkadaşlar bugün 15:30 civarlarında Esk-Bursa çevre yolunda 4 adet peş peşe giden ne önde ne arkada nede dorselerinde PLAKALARI OLMAYAN bu tırlar ne taşıyor olabilir merak ettim.

d6daf40c424766447fdf450c3a6192e7.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Polise şikayet ettiniz mi plakası olmadıklarını? Belki çaldılar tırları?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

sıfır araçlara abi Geçici plaka vermeden mi trafige çıkartıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Plakalarına bir şey diyemem ancak taşıdıkları şey "sanırım" rüzgar değirmeni parçaları. Montajı direk kurulduğu yerde yapıldığı için ayrı ayrı parçalar halinde götürülüyor, birkaç kere bende denk geldim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Serdalım onlar geri dönüşüm kamyonları.. Eskişehir de imal ediliyor.. 

Yorum bağlantısı
Tamer Taban

geri dönüşüm kamyonuna benziyor tamamını görebilsek daha net olurdu ama her gün iki üç tanesi yanımdan geçiyor ayrıştırılmış çöpleri sıkıştırıp geri dönüşüme götürüyor sanırım. boru falan taşısa çekici farklı renk olurdu.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ben plakalarının olmayışına takıldım, yeni üretilmiş olması olabilir ama yinede geçici plakalarının olması gerekmezmiydi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ben plakalarının olmayışına takıldım, yeni üretilmiş olması olabilir ama yinede geçici plakalarının olması gerekmezmiydi.

Kar yağacak diyorlar Eskişehir'e, kar lastikleri duruyor mu hala?

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Kar yağacak diyorlar Eskişehir'e, kar lastikleri duruyor mu hala?

Kar geceleri yağıyor, sabah 09:00 gibi bir şey kalmıyor. :) Kış lastiklerimi söktüm.

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Görmezden gelin derim. Ortamı görüyorsunuz. İcat çıkarmaya gerek yok. Her an vatan hainliğiyle suçlanma riskini almayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...