İçeriğe Yönlendir

Elektirik Aksamında Sorun Var

Rıdvan Cebeci

Recommended Posts

Rıdvan Cebeci

Arkadaşlar merhaba ben yeni bir ford ka kullanıcısıyım . Bir hafta önce 97 model ford ka aldım. ufak tefek sorunları vardı hallettim ama bugün ses sistemi takarken asıl konu patlak verdi. Kapı açma düğmelerine takılan soketlerin kırık olduğunu farkettim. Kırık ama idareten tutturulmuş doğal olarak elimizde kaldı ustada bantladı ve iptal etti . Şimdi bu soketten nerde bulabilirim. Diğer bir konu ise kapı menteşesinin ordaki körükten geçen kabloların hemen hemen hepsi kırılmış şimdilik tutturduk ama oradaki kablolarda soketli o ara parçayı bir yerden bulabilir miyim? son olarak geri vitesle giderken sanki şaft bir yere sürterek dönüyor neden olabilir . Şimdiden çok teşekkür ederim.Resimlerdeki sağlam olan diğer taraf

58W1Yq.jpg

22GVrj.jpg

Yorum bağlantısı
Süleyman Çil

Öncelikle aracınız hayırlı olsun soketin yenisini bulman zor ancak çıkmacılardan sordurabilirsin veya elektrikçi bir soket ayarlıyacak

Yorum bağlantısı
Rıdvan Cebeci

pazartesi çıkmacıları arayacağım olmadı elektrikçi bir soket yaparsa ne ala yapmazsa cam açma kapama iptal :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çil

pazartesi çıkmacıları arayacağım olmadı elektrikçi bir soket yaparsa ne ala yapmazsa cam açma kapama iptal :)

evet ya ebay a bir bakın
Yorum bağlantısı
Rıdvan Cebeci

ebay e baktım ama kabloların kimi 4 kimi 3 kimi 2 soketli aracım 97 model hangisi uyar nerden anlayabilirim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çıkmacılara bakının. Kesin bulursunuz. Dağdelen oto'ya sorun.

Yorum bağlantısı
Atilla Ertan Çığır

ebay e baktım ama kabloların kimi 4 kimi 3 kimi 2 soketli aracım 97 model hangisi uyar nerden anlayabilirim

Benim cam açma kapama düğmesinin biri değişik diğeri değişik, bi takım soketli almıştım en kısa zamanda taktıracağım. çıkan soketlerden sana veririm çalışır durumda eyer cam açma kapama soketi ile aynı sokete benziyor paylaştığın resimler.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Cebeci

Benim cam açma kapama düğmesinin biri değişik diğeri değişik, bi takım soketli almıştım en kısa zamanda taktıracağım. çıkan soketlerden sana veririm çalışır durumda eyer cam açma kapama soketi ile aynı sokete benziyor paylaştığın resimler.

Ford ka dan çıktıysa kesinlikle olur. soketler aynı cam açma düğmesinin soketi bu çok sevinirim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

kapıların içinden geçen kablolar benim Ka dada sorunluydu merkezi kilidi kapatmıyordu usta komple soktu ve yeniledi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Cebeci

kapıların içinden geçen kablolar benim Ka dada sorunluydu merkezi kilidi kapatmıyordu usta komple soktu ve yeniledi.

o soketleri nasıl ayarladı peki kapının girişi de soketli.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

nasıl ayarladığını bilmiyorum güvendiğim için aracı bırakmıştım ustaya.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...