İçeriğe Yönlendir

Hankook Vetus Prime 2 Vs Pirelli P 7 Cinturato Ya Da Blue

Erdal Aydın

Recommended Posts

Erdal Aydın

Merhaba arkadaşlar 1 1 buçuk aya lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum arabam 2007 focus hb dizel R16 jant

Hankook tanıdık 170 tl

Pirelli kampanya 150 tl

Sizin önerileriniz tavsiyeleriniz önemli arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim hepinize

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

10 TL 20 TL ne ise fazla verip Goodyear efficientGrip Performance alırdım yerinizde olsam.  Hayırlı alışverişler :good1:

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

P7 Cinturato kullanıyorum. Memnunum.

Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın
(düzenlendi)

Ee kafam karıştı şimdi :-)

10 TL 20 TL ne ise fazla verip Goodyear efficientGrip Performance alırdım yerinizde olsam. Hayırlı alışverişler :good1:

Arabanin ustundekiler eagle lastiğin yanakları çatlamış dişleri 5 mm ama hala yol tutuşu çok güzel en az 6 7 senelik ama bilemedim pahalı geldi bütçeyi zorlar

tarihinde Erdal Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Bal

Şimdi biraz fiyatlara baktım da , almaman gereken lastikleri yazmışsın :D 10 20 tl daha fazla vererek en iyilerini almak varken neden hayatını riske edesin ki.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Ee kafam karıştı şimdi :-)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/187274-goodyear-lastikleri-i%C3%A7in-soru-%C3%B6neri-ve-izlenimler/page-16?hl=goodyear#entry2656309

İnceleyip yorumlardan fikir edinebilirsiniz. Gaziantep üyelerimizden Ahmet beye ısrarla aldırdım. Şuan mutlu mesut kullanıyor : :good1:İyi lastiktir. Bahsini ettiğiniz diğer iki lastikle kıyaslayamam ama eski Pirelli P6'mla kıyaslarsam, Goodyear EFGRP performance kat kat iyi.

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
kenan.tomris

Goodyear EFGRP performans  195 65 15 kullanan biri olarak 10 numara lastik diyebilirim size sessizlik,yakıt ve en önemlisi frenleme 10 üzerinden 10 numara

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Kampanya bulmam lazım yoksa bütçemi aşar good year

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Kampanya bulmam lazım yoksa bütçemi aşar good year

Antepli üyemiz 170E aldı tanesini. Gidip pazarlık edin :good1:

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Antepli üyemiz 170E aldı tanesini. Gidip pazarlık edin :good1:

170 çok iyiymiş inşaallah bize de nasip olur diyelim hankook diye çıktım pirelli ye karar vermiş gibiydim good year soktunuz bir de aklıma :-)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

170 çok iyiymiş inşaallah bize de nasip olur diyelim hankook diye çıktım pirelli ye karar vermiş gibiydim good year soktunuz bir de aklıma :-)

Ailenizin sizin ve aracınızın güvenliği için itina ile aklınıza sokarım hatta ısrarda ederim Sadece goodyear performance için konuşmuyorum.  Çünkü pilotajınız nekadar iyi olursa olsun, aracınız nekadar iyi bir alt takıma ve nekadar iyi fren sistemlerine sahip olursa olsun, lastiğiniz kötü ise hepsini sıfırla çarpın. Hazır 170e kadar gözden çıkarmışsınız, şartları zorlayıp iyisini alın. :good1: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Semihe katılıyorum hayatınız ve taşıdınız yolcunun hayatı 4 teker ve fren sistemi %70 bunlar .geri kalanı tecrübe süspansiyon gibi faktörler lastik önemli paraya kıyılır kafan rahat edilir bence ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...