İçeriğe Yönlendir

Ford Yaz Bakim Kampanyası

Tuna İşgören

Recommended Posts

Evren Erakçora

Bende klima gazı bastıracam, fiyat gerçekten çok iyiymiş ama yok burası böyle değişmemiz gerek, yok buradan ses geliyor değişmesi gerek diye bir şeyler kitleme çalışırlar diye pek de gitmek istemiyorum.

Yok, başka bir yere baktırmayın. 

Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

Evet artik servislerde koc grubu ve opetin ortak urettigi FMY marka yag kullaniliyormus.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Bu bakım kampanyası'nda yapılan eko bakım ile 75 bin bakımı arasında ne fark var acaba arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bugün servise gittim ve klima bakımımı yaptırdım .. 50 dakikalık bi gaz emişinden sonra sistem tekrar gaz bastı .. 200 gram gaz kalmış kompresörde 500 gram olması gerekiyormuş . gaz basıldı sistemde herhangi bi kaçak yok yaklaşıl 1,5 saat falan sürdü işlem .. kdv dahil 59 tl verdim çıktım :) .. Birde fordlife kart aldım bakımda falan indirim sağlatıyormuş

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Bu bakım kampanyası'nda yapılan eko bakım ile 75 bin bakımı arasında ne fark var acaba arkadaşlar?

Eko bakımda sadece yağ değişiyor sanırım. Diğerinde tekerlekleri falan açıyorlar. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Eko Servis ve Klima Gazı için 2 servisi aradığımda aracım LPG li olduğu için servise alamayacağını söylediler.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bugün servise gittim ve klima bakımımı yaptırdım .. 50 dakikalık bi gaz emişinden sonra sistem tekrar gaz bastı .. 200 gram gaz kalmış kompresörde 500 gram olması gerekiyormuş . gaz basıldı sistemde herhangi bi kaçak yok yaklaşıl 1,5 saat falan sürdü işlem .. kdv dahil 59 tl verdim çıktım :) :). Birde fordlife kart aldım bakımda falan indirim sağlatıyormuş

performans artışı varmı klimada? bende bastırsam olacak, geçen yaz İzmir de 35 derecede bile içerisi 20 derece olup klima fanı sessizleşiyordu, bu hafta sonu 25 derecede bile fan yavaşlamadı birtürlü kafa ütüledi bütün yol boyu.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Tabiki degisim oluyor . bende 200 gram falan gaz kalmis normalde 500 olmasi gerekliymis.. Her 2 yilda 1 gazin mutlaka filtre edilmesi gerekliymis

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...