İçeriğe Yönlendir

Seat Ibiza Çelik Jant

Kadir Pulat

Recommended Posts

Kadir Pulat

Arkadaslar 2014 Ibiza 1.4 reference aracim var bu araçlarda 14" jant ve lastik var lastik taban genislikleri bayagi bi dar bu lastiklere çelik jant taktigimda sıkıntı yapar mı lastiklerde bi genişleme olur mu yol tutuşu etkiler mi bu şekilde bir degisiklik ne kadar sağlıklı olur

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

70 yanak lastikte çelik jantta güzel bir görünüm sağlamayacaktır. Bence böyle kalsın. 15 ve ya 16 orjinal ibiza jantlarından bakarsınız

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

14" jinyu alın bence :)

bi tofaşım olaydı o zaman olurdu  :D

70 yanak lastikte çelik jantta güzel bir görünüm sağlamayacaktır. Bence böyle kalsın. 15 ve ya 16 orjinal ibiza jantlarından bakarsınız

şimdilik jantı alıp sonrasında lastik alırken yanakları 60 veya 55 taban genişliği 185 olan bir lastik alırım diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

16 jant büyük gözükür diye düşünüyorum o araçta doğrusu en fazla 15 olur yada 14 janta dediğim gibi 185 55 14 lastik alayım dusuncesindeyim

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Bende style var. 185-60-15 güzel görünüyor. 16 benim gözüme de büyük gorunmustu.

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Halil bey 15 bu Araçlar için ideal diye düşünüyorum lastikler yeni ve heder olsun istemiyorum uygun bi jant alıp kullanmak istiyorum bir daha lastik alırken taban genişliği 185 veya 195 alıp öylece devam etme niyetindeyim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...