İçeriğe Yönlendir

Seat Toledo Mu Skoda Rapid Mi ?

Tuncay Bektas

Recommended Posts

Tuncay Bektas

herkese iyi akşamlar iyi çalışmalar.sıfır araç alma konusunda kararsız kaldım.dizel sıfır almaya karar verdim piyasaya baktığımda fiat linea full olanı bile 55bin.lineaya 55 bin vermektense bu iki aracında dizel en full olanı 60bin tl ne diyorsunuz arkadaşlar bilen kullanan var mı? yardımlarınız için teşekkürler.

araçların resmini  uğraştım ama yükleyemedim kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Toledo bence de bi tık önde, Lineadan çok daha tatmin edici olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Bir çok açıdan birbirlerine denk  araçlar  bence, test sürüşü yapın, hangisini beğenirseniz onu alın.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İkiside birabir aynı araba ama marka algısı olarak Seat, Skodanın önünde.

Yorum bağlantısı

Seat ı marka olarak biraz daha beğensem de bu iki seçenek arasında rapid. Toledo nun arkası olmadı bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

seat araçlar vw servislerinde servis görüyorlar. skodalar göremiyorlar kendi servisine gitmek zorundalar.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

seat araçlar vw servislerinde servis görüyorlar. skodalar göremiyorlar kendi servisine gitmek zorundalar.

Bizim burada Skoda'ya da VW servisi yetkili olarak bakıyor hocam.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Rapid bazı test videolarında aynı motor ve aynı şase üzerinde olmasına rağmen daha az yaktığı söyleniyordu . otopark.com testlerinden birindeydi yanılmıyorsam .

Biz eşime rapid aldık , ama hb (spaceback) modelini aldık . Sedan alacak olsaydık eminim toledo alırdık . Sedan rapid'in arkası emanet gibi geliyor bana . Hb ve full (elegance ve ek paketler ) modelini alırsanız a3'ün az küçüğüne biniyorsunuz gibi olacaksınız . 

Mehmet hoca'nın dediği gibi skoda kendi servisinde , seat ise vw ile aynı serviste giriyor servise . İthalatçıları farklı . 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Tuncay bey bence acele etmeyin o paraya 2. El 2014 çok az kullanılmış arabalar alınır. Ben 2014 11 binde sadece arka kapıda boyası olan C-maxi 58 bine aldım. 60 bine focus Astra golf ne arabalar alırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Bektas

benim gönlümde toledo dan yana ama bakalım

görüşleriniz için çok teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Seat ,vw nin ucuz alternatifi değil spor alternatifi gibi. Daha çok gençlere hitap ediyor. Skoda, daha az paraya daha çok otomobil gibi. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Skoda tr piyasasında pay kapma peşinde ve bunu rapid ve Superb ile felan deniyor. SEAT için varsa yoksa leon ibiza. İlk geldiğinde rapid daha donanımlı idi şuan durum ne bilmıyorum. Seatın tipi daha güzel geliyor bana o da ayrı ama o paralara değmez. Gidin baz model jetta alın

Yorum bağlantısı
Tuncay Bektas

jetta nın baz modelinin dizeli pahalı dizel uygun fiyata uygun olduğu için bu ikisini tercih ettim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...