İçeriğe Yönlendir

Düşük Viteste Gaz Kesme.

Erdal Esmer

Recommended Posts

Erdal Esmer

Güneşli iyi günler ;).

Dün sehir halindeyken trafikte yavaşladım bir sonra ikinci viteste Ka teklemeye başladı stop ediyorduki; debriyaja basıp gaz vermeye başladım biraz bağırınca devam ettim.Ama yavaşlayınca aynı şey oldu daha sonradan 3 . vtesdede sehir halindeykende aynı şeyi yaşadım velhasılkelam sanayiye yakındım 'bursa küçük sanai'ford servisine girdim sordum neden olabilir diye cihaza takmal lazım dedi , o arada bi usta bi tur atabilirmiyi dedi hay hay dedim: ) beraber bindik biner binmez biriki üç cü vites , dediki araba canavar gibi depo pislenmiş bitik depo kulanma biraz katkı bas gaza dedi:) öylede oldu, makinam iyileşti:) çok uzattım mevzuyu ama başınıza gelirse arabanıza küfür etmeyin sonradan üzülüyosunuz:))) Neşeli günler..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Sorun geçici düzelmiş. Muhtemelen rölanti valfiniz elveda diyor.

Yorum bağlantısı
Erdal Esmer

Teşekkürler//bravo iyi tesbit, şubat ayınfa bi ustaya vites ayarlarını yaptırmıştım oda değişmesi gerektiğini söylemişti, biraz v40 sıkıp şimdilik idare eder deyip göndermişti : )

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

WD40 MI ??? Benim bildiğim balata spreyi ile temizlenir ama wd40 pisliği daha çok toplamazmı???

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...