İçeriğe Yönlendir

Cam Suyu Deposu Delik Nasıl Onarılır

Güven Kaya

Recommended Posts

Güven Kaya

arkadaşlar bugun cam suyu koydum baktım alttan damlatıyor araç fieasta  tam olarak görmedim yeri acaba kendim onara bilirmiyim ? cıkarmak zor olur mu 

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

Yenisini alın derim . çok pahallı bir parça değil geçen sene 50 tl ye almıştım .

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

Ben eski aracımda parçayı söküp kuruttum.Kaliteli silikonla silikonladim.1 senede kullandim.Araci sattim.Bir daha kacirmamisti.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

büyük ihtimalle delik değil çatlaktır o.yerinden söküp silikonlanabilir.fıskiye motorunun bağlantısından da kaçırıyor olabilir

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

bidonların hammaddesine yapışan silikonlar var onarabilirsiniz, yenisini almaya gerek yok, yenisi dediğiniz kalitesiz hammaddeli yan sanayi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

geçen sanayide usta birisine bunla ilgili bişeyler diyordu parçacılarda bir sıvı varmış onu alıp çalkalayacak sonra depoya dökecekmişssin o kadar

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Su deposu fabrikasında çalıştım. Geri gelen arabadan düşürülmüş olan depoları dahi tamir ettim. Deponun kapağını açarken fazla kalan plastiği kalem şeklinde kesip ısı tabancasıyla çatlak veya kırığı onarıyordum.

Sizde çatlağı önce ısıtıp kapatırsınız sonrada silikon veya sun-fix ile kapatarak uzun ömürlü olur düşüncesindeyim.

Hatta çatlak düz bir alanda ise başka bir bidondan kestiğiniz ve yapı marketlerde satılan tak-git isimli PVC yapıştırıcısıyla onarabilirsiniz kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Mesajı okuyunca aklıma direk silikon geldi,ki herkes de aynısını yazmış,deneyin,düzelmezse -ki düzelir bence,yenisini takarsınız cam suyu deposu sonuçta riskli bir parça değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...