İçeriğe Yönlendir

1998 Renault Scenic 2.0 Rxt Nasıldır?

Mert Yeldan

Recommended Posts

Tuncay Arslan

İş arkadaşım kullandı, geniş ferah özellikle iki sunroof olması güzel. Otomatikti, yakıt tüketimi çok yüksekti özellikle şehir içinde, elektronik arızası olurdu, sunroof arıza yapınca yetkili servisinde 4 bin lira gibi masraf çıkarmışlardı 4-5 yıl önce. Otobanda giderken ön aksamdan bir parça çıktı mıydı yoksa kırıldı mıydı hatırlamıyorum, araba kontrolü kaybedip takla atıp pert olmuştu. Ama ölüm olmamıştı çok şükür ha bir defa da otobanda kalıp çekici çağırdıklarını hatırlıyorum, benim için scenic uzak durulacak araba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İş arkadaşım kullandı, geniş ferah özellikle iki sunroof olması güzel. Otomatikti, yakıt tüketimi çok yüksekti özellikle şehir içinde, elektronik arızası olurdu, sunroof arıza yapınca yetkili servisinde 4 bin lira gibi masraf çıkarmışlardı 4-5 yıl önce. Otobanda giderken ön aksamdan bir parça çıktı mıydı yoksa kırıldı mıydı hatırlamıyorum, araba kontrolü kaybedip takla atıp pert olmuştu. Ama ölüm olmamıştı çok şükür ha bir defa da otobanda kalıp çekici çağırdıklarını hatırlıyorum, benim için scenic uzak durulacak araba :)

Bunlar cok agir olmus:))

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çok ağır oldu bu tam heveslenmiştim ki :)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Bunlar cok agir olmus:))

Saygilarimla.

Çok ağır oldu bu tam heveslenmiştim ki

Kadın arkadaşımdaydı araba, bir sorun olduğunda beni arıyordu, hani bizzat şahit olmasam ben de beğeniyordum. Hatta ilk aldığı günler ben de scenic ilanlarına bakmaya başlamıştım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sunroof kronik sorun, kızak yada motor arızası yapıyor.

Tamiri var,ucuz değil.

Çıkma aramak, servisle aynı fiyatı veren esnafla dolu.

Alt takım bozuyor.

Öyle basit parçalar bozmuyor,

Aks tabla salıncak.

Yakıt tüketimi oldukça yüksek s.icinde.

Aracı kullanırken bi ara dolmuş şoförü sanabilirsin kendini :)

Yüksek olması geniş olması ;)

Ha ferahlık var, yükseklik güzel.

Ama trim sesleri fena ; )

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sunroof kronik sorun, kızak yada motor arızası yapıyor.

Tamiri var,ucuz değil.

Çıkma aramak, servisle aynı fiyatı veren esnafla dolu.

Alt takım bozuyor.

Öyle basit parçalar bozmuyor,

Aks tabla salıncak.

Yakıt tüketimi oldukça yüksek s.icinde.

Aracı kullanırken bi ara dolmuş şoförü sanabilirsin kendini :)

Yüksek olması geniş olması ;)

Ha ferahlık var, yükseklik güzel.

Ama trim sesleri fena ; )

Allah razı olsun 2 mesajla soğudum arabadan,:D

Yorum bağlantısı

Allah razı olsun 2 mesajla soğudum arabadan,:D

Tamamdir, konu kapanabilir[emoji14] Sıradaki arac gelsin:)

Not: henuz ilk cevapta soguman lazimdi ama biraz direndigin icin acili oldu sonrasi:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bomboş çölde birbirine çarpan mı?

hint müziği vardı.  4x4 için olan. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir onceki kangooyu vereyim. Sifir motor sifir sanzuman, stok 102 ps focus killer

Kaça kepirtecen

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

konumuz otomobil. soven pattiz satmicez

Fesatsın. Adam memur ek gelir kapısı açmak istedim.

Kaça kepirtecen

18
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Fesatsın. Adam memur ek gelir kapısı açmak istedim.

18

Helalinden 16 lira vereyim, yanında 5kg ev yapımı salça, ev yapımı nar ekşisi, ev yapımı tarhana velev yapımı kuru patlıcan :p

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...