İçeriğe Yönlendir

2007 Fiesta Bu Araç Alınır Mı Alınmaz Mı?

Abdullah Eltuğral

Recommended Posts

Abdullah Eltuğral

merhaba arkadaşlar..birkaç sorum olacak sizlere..babamın arkadaşının fiesta 2007 model aracı var 174binde..1.4 tdci..araçta tramer sorgulattım ve 5 tane kazası var

1 rincisi park halince carpma1814 TL

2.si çarpışma 3997 TL

3.kz çarpışma 940 TL
4.kz KTT çarpma fiyat yok

5.kz çarpma fiyat yok

araçta şasi kulelerde oynama yoktur yazmış..araçtan okadar anlamam açıkcası..babam ben aracı biliyorum o arac alınır dedi.. aracın ilanıda vereyim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-bakimli-oto-degisiminden-acil-satilik-210826718/detay/

siz degerli arkadaşlardan yorum almak istiyorum.. sonuçta para verip başımı agrıtmak istemiyorum böyle araca..teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Bu kadar degiseni , hasar kaydi ve yuksek km li araca ben sahsen yanasmazdim. Bence bu paralara daha iyi bulunabilir. Karar sizin

Yorum bağlantısı

merhaba arkadaşlar..birkaç sorum olacak sizlere..babamın arkadaşının fiesta 2007 model aracı var 174binde..1.4 tdci..araçta tramer sorgulattım ve 5 tane kazası var

1 rincisi park halince carpma1814 TL

2.si çarpışma 3997 TL

3.kz çarpışma 940 TL

4.kz KTT çarpma fiyat yok

5.kz çarpma fiyat yok

araçta şasi kulelerde oynama yoktur yazmış..araçtan okadar anlamam açıkcası..babam ben aracı biliyorum o arac alınır dedi.. aracın ilanıda vereyim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-bakimli-oto-degisiminden-acil-satilik-210826718/detay/

siz degerli arkadaşlardan yorum almak istiyorum.. sonuçta para verip başımı agrıtmak istemiyorum böyle araca..teşekkürler

Merhaba Abdullah Bey,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Hasan Ünsal

ömür boyu bineceksen 18bin tl alınır.satacaksan uzak dur bence..

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Fiyat o hasar kayıtlarına göre yüksek iyi bir pazarlık sonucu ve iyi bir yere baktırırsanız kafanıza yatarsa alınır neden alınmasın

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

künyenize göre aynı araca sahipsiniz zaten.. neden böyle bir alım işine giriyorsunuz ki ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...