İçeriğe Yönlendir

Mikser Ve Jikle Kelebeği

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Mikser jikle kelebeğinin üzerinde kalıyor. jikle kelebeğini devreye alırsam karbüratöre gaz nasıl gelecek. Bu durumda mikser mi değişmeli.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jikle püskürtme nin üstünde olur benzinde de mikser üstte olunca nasıl oalcak kestiremedim ancak mikser zaten hep üstte olur zaten sorun olmamalı?

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

jikle püskürtme nin üstünde olur benzinde de mikser üstte olunca nasıl oalcak kestiremedim ancak mikser zaten hep üstte olur zaten sorun olmamalı?

Motor soğukken jikle kelebeği havayı kısmak için kullanılacak.  Jikle kelebeği lpgden gelen gazın girmesine engel olmaz mı? Havayı kısalım derken, gazı kısmış olmayalım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

az hava çok yakıt zaten gerekli ayrıca soğuk marşı zatern benzinle yapacaksınız?

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

az hava çok yakıt zaten gerekli ayrıca soğuk marşı zatern benzinle yapacaksınız?

Benzinle zaten sıkıntı olmaz ben lpg ile jikle nasıl görev yapmasını öğrenmek istedim. Yani karbüratörlü tüm lpgli araçlar, lpg de jikleyi kullanamayak mı?

Yorum bağlantısı
onurdursun

kazık mikser tavsiye ederim karbüratör uygun yerden delinip lpg veriliyor en randımanlı bu şekilde olduğu söyleniyor bizim dodge ramde bu şekilde

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

kazık mikser tavsiye ederim karbüratör uygun yerden delinip lpg veriliyor en randımanlı bu şekilde olduğu söyleniyor bizim dodge ramde bu şekilde

Çözüm öneriniz için teşekkür ederim. Performans olarakda kazık mikser daha verimli oldugu söyleniyor. Yakın zamanda uygulayacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...