İçeriğe Yönlendir

Değişik Ama Önemli Bir Sorunum Var

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Ramazan Başkan

Benim babamin çok eski model renoult arabası var tarlada kullanıyoruz bu arabayla ilgili konuyu nereye yazacagimizi bilmediğimden buraya yazıyorum Admin n uygun yere taşırsa sevinirim gelelim sorunumuza araba bugün bir ikaz lambası yaktı bunu bilen kse yok ve internette de yok bu ışık acaba sorun ne resimden bakıp söyleyebilirimisiniz

http://i.hizliresim.com/NqAJlL.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fren balatası bitmiş bitiyor bu yüzden fren yağı seviyesi aşağı iner EKSİLMEZ YAĞ EKLEMEYİN. fren balatalarına baktırın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hidrolik seviye ölçümü yoktur bence.

El freni lambası o.

Müşür ve tesisatını kontrol edin.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

El freni lambası o.

Eski arabalarda bile var Mehmet Abi. Olması lazım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

El freni lambası o.

Pedal gosteriyor emmi. Muhtemelen fren tertibatinin.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Renolarda balatalar kabloludur. Bittiği vakit şasi yapar ve kapı lamba svici mantığı ile lamba yakar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Renolarda balatalar kabloludur. Bittiği vakit şasi yapar ve kapı lamba svici mantığı ile lamba yakar

röno 12 bu . üretildiği yıllarda kaplo keşdelimemişti ne svici

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

Cevaplar için tesekkur ederim siz fireni söyleyince aklımıza geldi araba bugün 300 metre kadar el freni çekik unutuldu öyle gitmişti demek balatayi yedik:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Kesinlikle el freni. 1979 yılında ilk direksiyon sınavına girdiğimde heyecandan ben de el freni çekili durumda hareket etmiştim. O zaman polis komiserleri ile karayollarından bir görevli girerdi sınavlara. Komiser fotoğraftaki gibi göstergedeki kırmızı ışığı sormuştu bana. Aradan 36 yıl geçmiş, hala unutmam.  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...