İçeriğe Yönlendir

Fusion Ön Panjur

Aykan Atılgan

Recommended Posts

Aykan Atılgan

Arkadaşlar merhaba. Arabayı vizeye sokmadan önce motoru kontrol edeyim derken kaputu açmamla birlikte ön panjur(plastik ızgara) elimde kaldı. Zaten hızlı yapıştırıcılarla hayata tutunuyordu fakat buraya kadarmış. İnternet üzerinden bu parçayı bulabileceğim tavsiye edeceğiniz yerler var mı?

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Bir daha yapıştırmayı deneyin  :) Plastik kelepçe ve vidalarla sabitleyin... Kaputu açarken panjurdan değil metal kısımdan tutarak açın...

Yorum bağlantısı
Serdal Durgan

Arkadaşlar merhaba. Arabayı vizeye sokmadan önce motoru kontrol edeyim derken kaputu açmamla birlikte ön panjur(plastik ızgara) elimde kaldı. Zaten hızlı yapıştırıcılarla hayata tutunuyordu fakat buraya kadarmış. İnternet üzerinden bu parçayı bulabileceğim tavsiye edeceğiniz yerler var mı?

aynı durum bendede vardı yan sanayi bulduldum aldım fiyatı şimdi net hatırlamıyorum. zaten orjinalle arasında bariz renk farkı vardı (aldığım daha soluk). taktıktan sonrada boşluk kaldı zırıltı gibi ses yapmaya başladı. yumuşak malzemelerle destek yaptım onuda çözdüm artık derken kenarlarda 3-4 ay sonra kenarlarında bulunan parlak boya soyuldu. en sonunda eski kırık olanı tekrar yapıştırdım. bence illa değişmesi gerekse servisten başka yerden almayın o parçayı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...