İçeriğe Yönlendir

Dolu Yağdı...

Erkam Elma

Recommended Posts

Abdullah Aladı

geçmiş olsun, ben Dursunbey falan sandım önce.

Dursunbey merkezde sıkıntı yok hocam bir kaç köye yağdı dolu ama daha çok Balıkesir merkezi etkilemiş
Yorum bağlantısı
Erkam Elma
(düzenlendi)

Şu anda şirketimizden 2 arkadaşımız Balıkesir'de keşif için oraya geldiler. Dilerseniz irtibat kurabilirsiniz işi bilmeyen bir yer müdahale ederse düzeltilmesi zor hatalar oluşabilir.

Hayrettin bey arkadaşların iletişim bilgilerini alabilirsem irtibat sağlamak isterim tarihinde Erkam Elma tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayrettin bey arkadaşların iletişim bilgilerini alabilirsem irtibat sağlamak isterim

Benu arayın lütfen 0532 0532 982
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben de varım... Ön camımda çok küçük bir çatlak vardı bayağı büyüdü, bugün değiştirdik.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

En çok korktuğum şey dolu yağması. Kasko da olmayınca daha çok korkuyorum.

Yorum bağlantısı

Cam tavanli aracin en sevdigim yanlarindan biri. Dolunun tavanda birakacagi gocukler benim icin de korkulu ruyadir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

2 Yıl önce Gaziantep'de yaşadık aynı doğal afeti. Aracımın kaportası hala taşımakta izlerini. (ön camımda gitmişti.)

Büyük geçmiş olsun.

Antep deki boyut

gaziantepte_ceviz_buyuklugunde_dolu_yagi

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bugün kaputun yarısı düzelmiş bir daciayı izledim ekip profesyonel olunca sıfır hatayla çalışıyolar gerçekten tabiki dolunun büyüklüğü düştüğü yer üst üste gelmesi çok belirleyici birde kaskosuz maliyete katlanmak oldukça güç 2000 li rakamlar duydum serviste

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...