İçeriğe Yönlendir

Dizel, Otomatik, C Segmentinde Marka/model Tavsiyenize Ihtiyacımız Var

Tamer Terzi

Recommended Posts

Tamer Terzi

Başlıkta da belirtildiğı üzere hem dizel, hem otomatik, c segmentinde, kasa tipi olarak hb öncelikle ancak sedan da olabilir araç arayışındayız.

Marka model konusunda net bir fikrimiz yok ancak,

citroen c4,

kia ceed

renault megane (sport tourer)

İlk aklımiza gelen ve arayışına başladigımız modeller. Bu marka ve modellere ilişkin dizel+otomatiklerin şanzıman ve genel değerlendirmelere ihtiyacımız var.

Kardeşimin benzin/lpg li 2011 octavia aracını forumdan mustafa gökmen arkadaşımıza verince (iyi gunlerde kullanmaları dileği ile) arayısımız başladı.

Kardeşim dışinda kendim icinde renault megane (sport tourer) 2011 model üstü dizel otomatik düşunuyorum ve arayışındayım.

Forumdaki dostların bilgi ve fikirleri bana her zaman ciddi fayda sağlamıştır. Bu konuudaki bilgi ve düşünceleriniz içın simdiden tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yakıt konusunda da Hasan Basri hocamdan çok övgüler dinledim.Söylediği ortalamalar gerçekten çok güzel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yakıt konusunda da Hasan Basri hocamdan çok övgüler dinledim.Söylediği ortalamalar gerçekten çok güzel.

yok o robotize, hamza nın dedigi yeni çıkan tam otomatik, dsg benzeri.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yeni çıkan tam otomatik test ettim. Ancak fiyat olarak uyar mı bilemem.Benim bahsettiğim robotize şanzıman. Tam otomatik gibi olmasa da yakıt konusunda dediklerim geçerli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

2011 octavia hakkında bilginiz var madem, ben de size 2013 mayıs sonrası çıkan octavia3 ü tavsiye ederim.

madem sedan da olur diyorsunuz, liftback işinizi görür kanaatindeyim.

inşallah aradığınızı tez zamanda bulursunuz.

Yorum bağlantısı

Yeni çıkan tam otomatik test ettim. Ancak fiyat olarak uyar mı bilemem.Benim bahsettiğim robotize şanzıman. Tam otomatik gibi olmasa da yakıt konusunda dediklerim geçerli.

robotize yakmıyor namussuz, bi o kadarda zevksiz o ayrı tabi, tam otomatik nasıldı mehmet?

Yorum bağlantısı
Bekir Diri

Megane sport tourer privilage vardı babamda,bir çok otomatik araba kullandım ama megan sport tourer in şanzımanı diğerlerine göre daha iyi,vites geçişlerini hiç hissettirmiyor,bunuda bikaç otomatik araba test ederseniz zaten göreceksiniz ...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

1.6 dizel otomatik deyince...pejo 308.reno megane. Citroen C4.corolla ve auris...cedd ve Hyundai modelleri var...yakıt önemli ise şiddetle 308...yok para dert değilse jetta.golf...

Yorum bağlantısı
Alparslan Ayyıldız

dsg olmayanlara potansiyal alıcı gözüyle bak. dsg eninde sonunda arızayı tadar..

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Tüm görüs ve önerileriniz için teşekkür ederim,

Kardeşim Dizel otomatik c4 comfort plus (2015 model) aldı. Gerci araç arayış dönemimizde forumda c4 için olumsuz yorumlu konularda gördüm ama yinede uygun denk gelince c4 alındı.

Kardeşimin İlk izlenimine göre performans ve otomatik şanziman (otomatik vites deneyimimiz olmamakla birlikte) tatminkar gözukuyor.

Kendim için dizel otomatik arayışmı en az 6 ay erteledim,

Araç arayışindaki tum arkadaşların gönüllerince araç bulmaları dileğı ile,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tam diyecektim 2012 c4 dizel otomatik var  40 bin de mi ne?  

kaça aldınız siz

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Hayırlı olsun.

Teşekkürler

tam diyecektim 2012 c4 dizel otomatik var  40 bin de mi ne?  

kaça aldınız siz

400 km de ikinci el olarak 63.000 tl ye alındı,

Benimde niyetim var dizel otomatik araca, sizdeki c4 icin ne fiyst isteniyor ki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...