İçeriğe Yönlendir

Peugeot Rcz...

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal

Bir arkadaşım bu araçtan almayı düşünüyor... Forumlardan biraz araştırdım bazı kronik sorunları mevcut motor arıza ışığı yakması gibi... Fakat çok bilgimiz yok... Yine forumlarda okuduğumuza göre 98 km ortalama hızla 6 litre yaktığı söylenmiş... İkinci el bakıyoruz haliyle... En fazla fiyat olarak 63 bin tl ye çıkacağını söyledi... Konu ile ilgili sizlerin görüşünü öğrenmek istiyoruz...  :) Yılda 20-25 bin km yapıyor bizim vatandaş parça bakım olarak bilgi alabilirsek seviniriz... herkese iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Bekir Diri

Almayı düşündüğüm bir araç,tasarım olarak harika.Okadar araştırdım,hiç kronik sorundan bahseden görmedim ama tabi dikkat etmek lazım.Şehir içinde ortalama 14 lt falan yakıyormuş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

samimi bi arkadaşım aldı. arada bi birlikte gazlıyoruz. kronik sorunu olduğunu bilmiyorum. km de 42-45 krş yaktığını söyledi. gazlarsan ayrı tabi. 

Yorum bağlantısı
Murat Güntay

Arkadasa almaya gitmistik 4 5 yil once. Kapisini bastirarak kapatmistim. Hadi cikalim demiştim arkadaşa. .

Bence hicbir albenisi yok bu aracin. Malzeme olarakta extra kalitesiz

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Arkadaşımda var km de 0.50 kr yakıyor bu araba performans arabası ekonomi düşünülüyorsa alınmasın

Arkadaşımdaki makyajlı kasa plakasıda RCZ[emoji48]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rcz. piayasada yamulmuşu bol günlük kiradan çıkma olanı bol çopk dikkatli bakılmalı arabadan çok ruhsat sahibine hatta

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Teyzemın oğlu almıştı TT ayarında spor bir araç. Ama kalitesi için aynı şeyi söyleyemem. Yinede o fiyatlara çok çok iyi araçlar alınabilir. Anlaşılan tipi cezbetmiş :D

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Peugeot'u VW grubuna dahil etsinler yine almam o derece söyliym :)

o fiyata temiz E90 BMW yok mu?

Yorum bağlantısı

Scirocco ve rcz, özel okula yeni başlamış baba money ile alınan , eşek niyetine kullanılıp, 3-4 defa doğrultulan arabalardan, İkinci elde ciddi elemek lazım, bir arkadaşım ciddi manada kullanım zevki için rocco aradı aylarca adama gına geldi, en son 2.0 wrx aldı subaru 280ps civarında :) 2004 model olmasına rağmen aşırı temizi denk geldi

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Gorusler ve yorumlar hepsi farkli bir kac kisi haric faydali bilgi edinemedim malesef...Demek ki forumda da pek kullanan yok... :)

Yorum bağlantısı

Gorusler ve yorumlar hepsi farkli bir kac kisi haric faydali bilgi edinemedim malesef...Demek ki forumda da pek kullanan yok... :)

Geceucusu'nda Erkan Kahya arkadaşımız aynı araçtan kullanıyor.sanırım ondakide tt galiba resimleri falan Konusuda mevcut yazarsan sana yardımcı olur.

http://www.geceucusu.com/topic/6261-peugeot-rcz-mercek-degisimi-led-sinyal-far-karartma-amerikan-park/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...