İçeriğe Yönlendir

1.6 Style Focus (2015)

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Muhammed Lokman Tosun

Arkadaslar biliyosunuz 55-60 bine kadar c segmenti arac bakiyorum sizce focus 3.5 style nasildir, yakit ve diger konularda onerir misiniz?

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Style paketin pek anlatılacağı bir şey yok aslında,donanım listesine sitesinden baktığınızda her şey açık,size kalan bu donanım size yeterli mi? Yoksa eksik veya fazla mı buna karar vermek.

1.6 benzinliyse yakıt için 8-9 litre arası şehir içinde görebileceğiniz min. değer olur bilesiniz. Ne kadar agresif olursanız o kadar yakar.

Şehir dışında 6 litreye hatta 5.7'ye düşürebilirsiniz tabi araç yaklaşık 5bin km'leri gördüğünde.

Dizel için bir şey diyemem kullanan arkadaşlar yorum yapacaktır.

-Birde şu konuları tek bir konuda toplayıp toptan sorsanız daha iyi olacak sanki,her gün bir araç konunuz açılıyor takip etmekte zorlanmayacak mısınız? :)

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Dizel icin butce yetmiyor benzinli dusunuyorum, peki var olan basliklardan fikir edinmeye calissam daha iyi olacak sanirim.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

bizde 14 var sanırsam donanımda değişiklikler oldu biz akhisarda ikametgah ediyoruz manisanın ilçesi fazla büyük değil ama yeteri kadar ışık mevcut şehir içi 7-7.5 içi yakıyor şehir dışı 6 litre yakıyor

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

diğer konuzda dizeller var mesala seat ,scoda gibi bence bunları değerlendire bilirsiniz ;)

Seat Toledo.

ve yıllık ortalama kaç kilomete sarf ediyorsunuz bu yakıt tercihinde etkili olacaktır ;)

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Yillik max. 8-10 bin yakitta 8-8.5 litrelerde olursa ki corum gibi fazla trafigin olmadigi bir yerde kullanacagim 55 bine style focus gayet isimi gorecektir.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ben olsam bu devirde benzinli de alsam turbo beslemeli araç tercih ederdim. Güç aynı olsa bile düşük devirdeki tork ara hızlanmaları kurtarıyor. Daha az yakıyor ve vergi dilimi de daha düşük oluyor.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Yillik max. 8-10 bin yakitta 8-8.5 litrelerde olursa ki corum gibi fazla trafigin olmadigi bir yerde kullanacagim 55 bine style focus gayet isimi gorecektir.

Aynen bu kilometre için benzinli idal focus iyidir pazarlıkla ek donanımda ekletirseniz cillop gibi olur.ve eğer 1 motor ecoboos ala bilirseni daha iyi bence 

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Aynen bu kilometre için benzinli idal focus iyidir pazarlıkla ek donanımda ekletirseniz cillop gibi olur.ve eğer 1 motor ecoboos ala bilirseni daha iyi bence

otv indirimiyle alma durumu vardi o olmayinca planlar altust oldu limiti elli binden atmis bine cikardik bakalim insallah uzmez bizi.
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Focus 3 powershift ile Eskişehirde ortalama 14 km hızla pompa ölçümü ortalamam 12.7 litre..

Focus3 her otomatik gibi yoğun trafikte az yakmaz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...