İçeriğe Yönlendir

60.000'e Kadar Araç Sıfır Araç

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Muhammed Lokman Tosun

Arkadaşlar tek çocuklu bir aile için sıfır tercihen dizel bir araç bakıyorum, aslında focus veya jetta alacaktım fakat bütçeyi çok zorlayacağı için üst limiti 60000 'e indirdim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Şimdiden hayırlısı oldun der

fokus veya fiesta Titanyum x paket ve isterseniz nekadar bazı kullanıcılar sorunda yaşasa bir okadardan fazla memnun kullanıcısı olan b-max derim sorunlarda zaten basit şeylerdi 

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

İşte fiesta sanki biraz küçük gelir gibi, b segmentinde i 20 ve fiesta aklımda ama c segmenti içinde bütçe accent blue'ya yetiyor gibi ama bakalım.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

İşte fiesta sanki biraz küçük gelir gibi, b segmentinde i 20 ve fiesta aklımda ama c segmenti içinde bütçe accent blue'ya yetiyor gibi ama bakalım.

b sekmenti fiesta ,b-max ,polo,seat c sekmenti fokus,jetta,skoda, derim şahsen ve mutlaka araçları test edin çünkü ben kurye kullanıyorum lakin fiestamda vardı düne kadar hiç darlık hissetmedim ki şişman biriyim ;)

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

b sekmenti fiesta ,b-max ,polo,seat c sekmenti fokus,jetta,skoda, derim şahsen

bütçe max 60000
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

cumartesi kuzene aldık 2015 1.5 tdci fiesta titanyum x paket 54000 TL aytozu giri metalik boya 

Bir bayiye gidin ve test edin bence

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Sıfır araç almayı düşünüyorum çocuklu aile olup fiesta kullanan arkadaşımız var mı acaba forumda veya b segmenti araç kulanan?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Böyle birşeyde düşünülebilir hakikaten yakıtı cok ekonomiktir malum Renault dci motor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-istanbul-oto-2013-megane-1.5-dci-icon-214391093/detay

form dada vardı bu araçtan

Sıfır araç almayı düşünüyorum çocuklu aile olup fiesta kullanan arkadaşımız var mı acaba forumda veya b segmenti araç kulanan?

bende vardı tek çocuk ve eşle baraber sıkıntı yaşamazsınız lakin ben olsam courier alırdım titanyum veya titanyum plas ki şuan kullanıyorum ikizlerim var çiftlik gibi bence

Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

Accent Blue dan uzak durun. Forumdaş tavsiyesi!

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Skoda Rapid, Seat Toledo ya da Dacia Duster alın, Fiesta'dan iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Accent Blue dan uzak durun. Forumdaş tavsiyesi!

peki nedir accent blue'nun dezavantajı?
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Bir mantıklı seçenek de 1.0 Ecoboost C-max olur. Tüketimleri dizele yakın bildiğim kadarıyle. Aile için çok uygun, biraz pazarlıkla sizin sınırınıza çekilebilir bu araç.

Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili) Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) Configuration.png C-Max Trend 1.6i 125PS 62.130 TL 61.520 TL 59.685 TL Configuration.png C-Max Trend 1.0 EcoBoost 125PS 65.360 TL 64.715 TL 62.775 TL
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Skoda Rapid, Seat Toledo ya da Dacia Duster alın, Fiesta'dan iyi olur.

duster hiç düşünmemiştim malzeme kalitesi çok kötüdür diye düşünüyorum açıkçası?
Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

peki nedir accent blue'nun dezavantajı?

2011 model vardı bende. Yol tutuş çok kötüydü. Otobanda 100 km giderken bile sürekli aynı çizgide tutmak için çaba sarf ediyordum. 0 km alan arkadaşta da aynıydı. 

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

duster hiç düşünmemiştim malzeme kalitesi çok kötüdür diye düşünüyorum açıkçası?

Duster yerine Benzinli düz Octavia ekleyelim listeye :) Megane ve Captur'da düşünülebilir...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

2011 model vardı bende. Yol tutuş çok kötüydü. Otobanda 100 km giderken bile sürekli aynı çizgide tutmak için çaba sarf ediyordum. 0 km alan arkadaşta da aynıydı. 

Üstelik C segmenti değil aslında, B segmentinde bir sedan Accent.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Her şey verilen paranın karşılığı, çok yüksek bir kalite beklememek lazım ancak görünümü güzel, son makyajla daha şık oldu, iç mekanı güzelleşti ve navigasyon sistemi eklendi, motoru tartışmasız çok ekonomik ve performanslı, süspansiyon konforu iyi seviyede, yerden yüksek ve bozuk yollara uygun (Şanlıurfa'dasınız sanırım, yolları bilemiyorum). İç mekan ve bagaj da geniş. Sıfır dizel araç alınacaksa bakılmalı bence.

Yukarıda 1.0 Ecoboost önerisi gelmiş, dizel şart değilse o da düşünülebilir, alternatif olarak Seat Leon 1.2 TSI da olabilir (kendim kullanıyorum).

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

1.2 TSI Jetta Comfortline 62.000 tl fiyatı var vergisi az yakıtı çok iyi satarken aldığınız fiyatın üstüne satma ihtimaliniz var bagajı kocaman dijital klima ve dokunmatik renkli ekran var Manuel düşünüyorsanız alternatifsiz bence tabi kaç ay sıra vardır bir bakmak lazım

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...