İçeriğe Yönlendir

Mersin'deki Arkadaşlar Yardım.

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

Abime malum sitede 212184411 nolu ilandaki araba için konuştuk. Son 28 diyor ilan sahibi. Km beni şüphelendirdi. Birde sormak istediğim bu araç bu parayı eder mi ? İlanda benim dikkatimi çekmeyen sizin dikkatinizi çeken bişeyler var mıdır? Son olarakta Mersinde ilan sahibine yakın olup araca göz ucuyla bakacak birileri var mıdır acaba ?

tarihinde Fatih ALTINOLUK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Abime malum sitede 212184411 nolu ilandaki araba için konuştuk. Son 28 diyor ilan sahibi. Km beni şüphelendirdi. Birde sormak istediğim bu araç bu parayı eder mi ? İlanda benim dikkatimi çekmeyen sizin dikkatinizi çeken bişeyler var mıdır? Son olarakta Mersinde ilan sahibine yakın olup araca göz ucuyla bakacak birileri var mıdır acaba ?

Miç-SA nakliyat güvenilir bir firmadır. Haftasonları mersin araba pazarına araçlarını getirirlerdi. Gerçekten ellerinde her zaman çok temiz ve çok düşük km araç olurdu. Ben ilan sahibini görünce çok fazla irdelemek istemedim ilanı çünkü alıp/sattıkları araçlardan az çok iyi izlenim bıraktılar. Bu birkaç gün çok fazla yoğunum, eğer başka giden olmazsa, imkanları zorlayıp işinizin görülmesi için gitmeye çalışırım.

Ayrıca Adana ile aynı mesafe Tarsus, Mersin'e. Adana'dan da belki yardımcı olmak isteyen çıkabilir. Hayırlısı olsun

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...