İçeriğe Yönlendir

Jameson Jw-36

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Dün aracıma amfi bagladım. Subwoferum patlakmış .

Jameson JW-36  bu ürünün kabinlisi 140 lira uygunmu.  Çok aşırı bas beklemiyorum. Sonuç olarak verdiğim paraya değer mi acaba.
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

İzmir Çankaya bu elektronik işlerde çok bilindik bir yer, tahminimce Gaziantep içerisinde de böyle araç elektrik-elektronik aksamlarının bulunduğu bir çarşı vardır. Buralarda 150 liraya Pioneer veya JBL serilerinden kutulu bas temin edebilirsiniz. Hiç olmadı ikinci el kutulu baslara baksanız bile Jameson'a vereceğiniz fiyata daha iyi baslar alabilirsiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

İzmir Çankaya bu elektronik işlerde çok bilindik bir yer, tahminimce Gaziantep içerisinde de böyle araç elektrik-elektronik aksamlarının bulunduğu bir çarşı vardır. Buralarda 150 liraya Pioneer veya JBL serilerinden kutulu bas temin edebilirsiniz. Hiç olmadı ikinci el kutulu baslara baksanız bile Jameson'a vereceğiniz fiyata daha iyi baslar alabilirsiniz..

Malum dolar hüsranına uğradık.  Sonuç olarak Jameson önermiyorsunuz. Jbl  170 liraya fiyat uygunmudur acaba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Gayet uygun, burda olsa onu 150 liraya alırdım mesela :D 1,5 sene önce ben 130'a mı 140'a mı ne aldım JBL kutulu bası..

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Gayet uygun, burda olsa onu 150 liraya alırdım mesela :D 1,5 sene önce ben 130'a mı 140'a mı ne aldım JBL kutulu bası..

Teşekkür ederim. Çeşit çok olunca kafa karışıyor. Jbl ye karar verdim hadi hayırlısı. Piyasa karışık durumda  bazı ürünler aynı olmasına rağmen fiyat farkı çok var. Kaliteli güvenilir firmadan 10 lira 20 lira fazla verip almak daha mantıklı geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...