İçeriğe Yönlendir

110 Hp Connect Ariyoruz

Tuncay Arslan

Recommended Posts

Tuncay Arslan

Merhabalar, kayın biraderim için 25 bin lira bütçeyle öncelikli olarak 110 hp lik connect arıyoruz. 2008-2010 arası geçmişi bilinen, boyalı olabilir, bakımlı olması özellikle yıpranmamış diri bir araba bulmak istiyoruz.

Mesela şöyle bir ilan var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-ilk-sahibinden-temiz-full-glx-201221541/detay/

Bu arabayı akşam üzeri gördüm, tek kişi tarafından koltuk kılıfıyla kullanılmış, sigara içilmemiş, yetkili serviste bakımları yapılmış, döşemeleri ve halıları temiz, geçen ay vizesi yapılmış, trigeri değişmiş. Eksi olarak arabanın sol tarafı ve tavanı orjinal, sağ taraf cam altı boyalı, sağ ön çamurluk kazada değişmiş, ön kaputla bagaj kapısı park halindeyken iki arabanın arasında kalıp değişmiş, şu haliyle 500 liraya yakın boya rutüşu istiyor, lastikler sertleşmiş, araç sahibinin dediğine göre ön amortisörlerde L lastikler varmış değişecek bir de motorda yağ izleri ve ön camda taş izinden ötürü vizeden hafif kusurlu geçmiş.

Sabaha kadar düşünüp aklımıza yatarsa Sabri Ustaya göstermeyi düşünüyorum, sizler ne düşünürsünüz?

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Tuncay abi fiyat aralığın biraz daha yüksek olsaydı benim aracı verirdim  :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

O bütçe ile temiz 110'luk bulmak zor. 2007-2008 lerin değeri o cıvarlarda onlarında orijinal düşük kmde bakımlı olanına denk gelmek zor.
2009 ve üstü o fiyatlarda varsa zaten satıcı ile görüşmeden önce 2-3 kere düşünürüm ;)

Ya bütçenin biraz yükseltilmesi lazım yada 90'lıklara yönelmeniz lazım.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Tuncay abi fiyat aralığın biraz daha yüksek olsaydı benim aracı verirdim  :)

Kayınbiradere soralım bakalım yastık altı varmıymış :)

O bütçe ile temiz 110'luk bulmak zor. 2007-2008 lerin değeri o cıvarlarda onlarında orijinal düşük kmde bakımlı olanına denk gelmek zor.

2009 ve üstü o fiyatlarda varsa zaten satıcı ile görüşmeden önce 2-3 kere düşünürüm ;)

Ya bütçenin biraz yükseltilmesi lazım yada 90'lıklara yönelmeniz lazım.

Haklısın Uğur, örnek ilandaki arabayı ben olsam alırdım, hakikaten temiz bir araba, değişenleri park halinde olduğu için alırdım. ama kayınbirader istemedi.

Dün biraz göz gezdirdim DH deki clupde satan yok sanırım, o zaman alınası connect bulunca beygir gücüne bakmadan değerlendirelim.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Tuncay Arslan

Şimdilik şehir içinde binmek için motor alınıp connect aramayı sonlandırdık. Yöneticilerime duyurulur.  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...