İçeriğe Yönlendir

Türkiye'de Ilk Connect Sportvan Body Kit :)

Koray Aytekin

Recommended Posts

Faruk Kaya

maşallah çok güzel :bravo:  kazasız belasız kullanın  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Koray Aytekin
On 02.01.2017 at 18:57, Sarp D. Uygur yazdı:

Güncel resim alalım canlansın ortalık biraz :good1:

Sarp Bey Merhaba biraz geç oldu sanırım 😂 Ama tekrar geri döndüm baya süredir Forumda yoktum Şimdiden Tekrar selam diyorum herkese

Olmadığım Süreçte aracımda nemi yaptım diye sorarsanız 

- Sportvan Bodykit Marşpiyelleri geldi takıldı altına F30 BMW Marşpiyel ekleri kesme biçme ile montajlandı.

- Osram LEDriving DRL LED Fog Light  Sis takımları montajlandı.

- Amfim Arızalandığı için Ses Sistemi Güncellendi. Hertz HCP 5 Amfi + Hertz Dieci DSK 130.3 Mid Takımları ile değişim gerçekleştirildi.

- Multimedia Oynatıcısı For-x Ürünün yerine WV Ürünü Android Multimedia Kesme biçme işlemi ile göğüse oturtuldu. ve Karbon kaplama ile kaplandı.

- Gösterge Paneli Far Açma Kapama Fan Klima Düğmeleri Led Aydınlatmaları değiştirildi.

- Kapı açma Kolları Mondeo MK3 Krom iç kapı kolu ile değiştirildi.

- Stop Lamba Ampüllerinin Hepsi Cree Led güncellendi.

- Jant Renkleri ve Lastikler Değiştirildi 225-45-17 Goodyear Asymetric 3 olarak değiştirildi.

- Emme Manifold Temizliği İntercool Hava filtresi kazanı temizliği 

- EGR ve Katalizör Tamamı ile iptal edildi.

- Yazılım DR ECU Özgün el emeği ile 170+ HP olarak güncellendi. - Dyno Verisi daha alınmamıştır. Motor gücü değeridir.

- Baskı Balata sürekli dayanamadığı için Çok Sevdiğim Şahin Binboğa abim el emeği ile Stage 1 Balata ve baskı takımı hazırladı. 

- Egzoz sistemine Cut Out işlemi eklendi.

- Haylower el işçliği ile arka makaslar 3-4 Parmak arası kadar alçaltılmıştır.

- Gtechnic CSL ve EXO 2 uygulması yapıldı. - Seramik Uygulaması

Şu anlık Aklıma gelenler Bunlardır. Motorda yapılan Yazılım baskı balata ve Alçaltma işlemleri haricinde yapılan işlemler tarafımca el emeğimle yapılmıştır. Saygılarımla

IMG-20180722-191336.jpg

IMG-20180805-155653.jpg

IMG-20180812-195047.jpg

IMG-20180820-213302.jpg

IMG-20181009-104520.jpg

IMG-20181009-104754.jpg

IMG-20181009-181021.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Resmen cillop olmuş, beğendim eline sağlık, özellikle farlar ve kare şeklindeki angel kısmı güzel olmuş, sis farların zaten tamam, o konuda benimlesin :)

:good1:

:nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Maaşallah, çok güzel. Ben bu renk (ya da siyah) jantları sevmiyorum. Alüminyum rengini daha çok yakıştırıyorum.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin
(düzenlendi)
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Maaşallah, çok güzel. Ben bu renk (ya da siyah) jantları sevmiyorum. Alüminyum rengini daha çok yakıştırıyorum.

Abi evet o konuda haklısın benim bundan önceki renklerim gri renk di ama metalik değil Şuan BMW A80 (Ferric Gray) İle Boyadım Ancak Çok koyu kaldı önümüzdeki yaz için ise Honda Kaiser Silver Rengine boyamayı düşünüyorum görseli altta mevcuttur.

30aw0zn.png

4 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Resmen cillop olmuş, beğendim eline sağlık, özellikle farlar ve kare şeklindeki angel kısmı güzel olmuş, sis farların zaten tamam, o konuda benimlesin :)

:good1:

:nazar:

Sizde Sade Modifikasyonlardan hoşlanan bir abisiniz sanırım :biggrin:

tarihinde Koray Aytekin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...