İçeriğe Yönlendir

İş Aracı Tercihi ? (3-4 Model Var)

Alparslan Ayyıldız

Recommended Posts

Alparslan Ayyıldız

Arkadaşlar çalıştığım şirkette müdür eksiltmesine gidildi (birkaçı bıraktı kısaca emekli oldular) :) 3 belki 4 araba boşa çıktı. Asıl patron birini seç kullan aylık işe git gel kaç km oluyorsa onun yakıtı bizden bakım vs. tabiiki bizden extra gezmek istersen her işinde kullanabilirsin, hor kullanmazsın güvendiğim için bunu söylüyorum dedi. Herneyse asıl soruya geleyim.

1- 2015 Renault Fluence 1.5dci 110bg EDC icon sunroof bej deri vs. tam dolu eksiksiz tomtom led stop felan var kendisi siyah renk.

2- 2005 Mercedes E200 KOMP. otomatik standart bi yıldız işte öyle vakumlu kapı airmatic vs. özel donanımları yok sanırım ama bej deri koltuk ısıtma cam tavan felan var kendisi siyah renk.

3- 2012 Renault Latitude 2.0dci 175bg EDC executive bej deri cam tavan masajlı koltuk vs. tam dolu eksiksiz makyajlı kasa kendisi beyaz renk.

4- Bu kesin değil ama %75 2003 Mercedes S400L CDI otomatik en dolusu önde arkada ekranlar felan tüm opsiyonlar varmış diyorlardı. Araç siyah renk.

Genelde işe git gel otoban kullanıyorum 50 60 km yol git 50 60 km yol gel. Haftasonları ve akşamları felanda gezsem çok çok haftalık toplamda extra olarak 100-200km arası yaparım o kadar.

Yaklaşık 4-5 sene kullanılacak yani bi onu dene bi onu dene olayı olmaz diğerleri satılacak çünkü..

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

3- 2012 Renault Latitude 2.0dci 175bg EDC executive

ben kesinlikle bunu seçerdim.

Yorum bağlantısı
Alparslan Ayyıldız

3- 2012 Renault Latitude 2.0dci 175bg EDC executive

ben kesinlikle bunu seçerdim.

e200k cezbediyor ama latitude modelli felan daha hoş geliyor göze.

ama ben s400e heveslendim :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

s400l cdi'ı kimse görmemiş listede sanıyorum :)

Olmazsa latitude.

%75 i gördün mğ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Mercedes'e bineyim demen patrona hoş gelmeyebilir. Latitude optimum bir tercih olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

S klas %100 dahi olsa cesaret edemezdim ben :) her ne olursa olsun emanet malın canı bi yerindedir :)

E klas güzel olur, Ayhan abinin dediği gibi direk ben Mercedes i alayım demeniz hoş olmazsa eğer tabi bu dialogunuza bağlı, lati güzel seçenek

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

E200 komp. veya s'i alırdım yakıt problem değilse. 
Ama şirkete ayıp olmaması için latitude'yi alırdım sanırım. :)

Yorum bağlantısı

Hayatta binmedim dememek için tabiki Yıldızı seçerdim. Bakım v.s. karışmayacaksınız. Bence kaçırmayın bu fırsatı...

Yorum bağlantısı
Alparslan Ayyıldız

e200 komp ve diğerleri....

S class dürtüklemese...

s400l cdi'ı kimse görmemiş listede sanıyorum

Olmazsa latitude.

Büyük ihtimalle bastırıp S400L diyeceğim bende. Vergisine bakımına lastiğine ve en önemlisi işe git gel yakıtına ben karışmayacağım. 12 litre yaktı desek 100km extra gezdik desek işte 12x4 liradan 48 kuruş yapar ve bence hiç önemli değil merso için. Hatta bende ömürlük kalma durumu olursa chip vs işlerinede girişirim bi tık az yakıp bi tık performansı artar. Olmadı latitude güzel dediğiniz gibi e class 1.8 163bg yerine 2.0 175bg EDC en azından tam dolu yeni araba.

Mercedes'e bineyim demen patrona hoş gelmeyebilir. Latitude optimum bir tercih olur.

Aramız iyi ya daha öncede birkaç mercedes sahibi olmuştum normal karşılar diye düşünüyorum.

S klas %100 dahi olsa cesaret edemezdim ben  her ne olursa olsun emanet malın canı bi yerindedir

E klas güzel olur, Ayhan abinin dediği gibi direk ben Mercedes i alayım demeniz hoş olmazsa eğer tabi bu dialogunuza bağlı, lati güzel seçenek

Allah korusun kaza bela olmasında. S dururken latiyi seçmek ne bileyim hevesim S class yönünde olmadı lati diyeceğim zaten.

Patron iyi ki foruma girmiyor.

Ahahah S class'ı veriyorum yakıt senden derdi görse

Bence şansınızı deneyin.

S class yönünde mi ?

Eleman alacakmısınız işyerinize cv yollamak isterim 

:crazy:

Yüzde1 olsa değişmez durum

:oghk:

Hayatta binmedim dememek için tabiki Yıldızı seçerdim. Bakım v.s. karışmayacaksınız. Bence kaçırmayın bu fırsatı...

Vergi bakım yağ su lastik yakıt herşey şirketten olacak :)))

Aslında S çok keyifli olur heralde ama yaş küçük olunca şoför izlenimi vereceğim birde Long kasa.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

E komp 2005

Ünlü bir bankacı derki : Ne kadar riske girersen o kadar kazancın olur ;)

Riskin kelime kökeni olarak rızıktan geldiği söylenir muhakkak risk almak gerekir ama mevcuda asgari kayıp gözönünde tutulmalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...